A takový to mohl být krásný večer...

Připravenou měl luxusní čokoládu, sushi, láhev vína a masážní gel

neděle 24. ledna 11:45 , aktualizace 16:19

Partner článku – Advokátní kancelář CINK a partneři

I přes omezení vlády je advokátní kancelář v provozu a připravena Vám pomoci. Volejte 378 774 199…

     Policisté na konci tohoto týdne vyjížděli do jednoho z plzeňských supermarketů, kde byl při krádeži zadržen zloděj. Tedy celkem běžný případ, jenže když policisté viděli, co se muž pokoušel ukrást, nejspíše jen stěží zadržovali smích. Pachatel si totiž zřejmě plánoval romantický večer ve dvou, pod bundu si schoval luxusní čokoládu, sushi, láhev vína a masážní gel, a z prodejny odešel bez zaplacení. K jeho smůle ho však zadržel pracovník bezpečnostní služby.
     Plánovaný krásný večer se tak třicetiletému muži velmi pravděpodobně značně protáhne a přítelkyni mu zřejmě nahradí postarší potetovaní spoluvězni. Policisté totiž zjistili, že se jedná o recidivistu, který již byl za krádeže odsouzen a vzhledem k tomu, že kradl v době nouzového stavu, za mřížemi teď může skončit až na osm let.  

Foto: ilustrační z věznice

Advokátní kancelář CINK a partneři

Advokáti sídlící v centru Plzně specializující se mj. na rodinné právo, trestní právo, občanské právo a řadu dalších oblastí. Rádi Vám poradíme s řešením Vašeho problému, připravíme či zkontrolujeme dokumenty, zastoupíme Vás v soudních sporech či řízeních před správními orgány.

I přes omezení vlády je advokátní kancelář v provozu a připravena Vám pomoci. Volejte 378 774 199…