Video

Muže v Plzni zabili, potápěči právě hledají zbraň

Tělo seniora bylo nalezeno v tratolišti krve, bylo jí tolik, že ji pak museli spláchnout hasiči

14. října 2018 12:27 , aktualizace pondělí 15. října 14:46

Smrt Vražda

Partner článku – Advokátní kancelář CINK a partneři

Aktualizace - vrah dopaden

73 bodných ran - na Doubravce zavraždil starého pána na procházce

73 bodných ran - na Doubravce zavraždil starého pána na procházce

21. 10. 2019, 21:16, aktualizace 22. 10. 2019, 11:06

Soud s psychopatem začal, chtěl zavraždit tři lidi, podařilo se mu to u jednoho, dvě ženy útok přežily

    Včera večer jsme informovali, že u Těšínské ulice byla nalezena mrtvola muže. Dnes již můžeme uvést, že se jedná o muže narozeného v roce 1947. Tělo leželo pohozené v křoví u garáží mezi železničním a silničním mostem v tratolišti krve. Dle našich předběžných informací bylo na smrti muže s téměř jistotou zjištěno cizí zavinění.
     Policisté prostor uzavřeli, na místo dorazil výjezd kriminalistů Městského ředitelství policie Plzeň a samozřejmě i koroner. 
     Na místo po chvíli dorazil i krajský výjezd kriminální policie, tedy kriminalisté, kteří řeší ty nejvážnější trestné činy, včetně vražd. 
    Okolí místa nálezu těla prohledávali uniformovaní policisté a zajistili několik osob, převážně bezdomovců, které odvezli k výslechu. Jeden ze zajištěných mužů se během toho pozvracel a zhroutil, takže pro něj na místo přijeli záchranáři a odvezli ho, samozřejmě v doprovodu policistů.
     Kriminalisté na místě u těla pracovali od pěti odpoledne až do půl dvanácté v noci. Nakonec na místo přijeli ještě hasiči, kteří museli opláchnout místo nálezu těla a smýt větší množství krve.
    Dle mluvčí policie, která na místo včera také dorazila osobně, je vyšetřování na samém počátku a prověřování všech skutečností teprve začíná. Na přímý dotaz však mluvčí potvrdila nejen přítomnost krajské kriminálky, ale dokonce i náměstka policejního ředitele. 
     Kriminalisté se na místo vrátili dnes znovu a přivezli s sebou i potápěče, kteří nyní prohledávají řeku a hledají jak vražednou zbraň, tak i možné další důkazy.

     Zatím není jasné, zda bude tento smutný případ nakonec kvalifikován jako vražda nebo či například ublížení na zdraví s následkem smrti. Dnes mluvčí policie informace doplnila pouze o to, že byla nařízena soudní pitva a že ve věci byly zahájeny úkony spojené s trestním řízením.

Advokátní kancelář CINK a partneři

Advokáti sídlící v centru Plzně specializující se mj. na rodinné právo, trestní právo, občanské právo a řadu dalších oblastí. Rádi Vám poradíme s řešením Vašeho problému, připravíme či zkontrolujeme dokumenty, zastoupíme Vás v soudních sporech či řízeních před správními orgány.