Foto

Aby se ke kolu dostal, neváhal pachatel i odtrhnout zábradlí

Pomozte mi prosím, na Slovanech mně odcizili kolo značky Specialized Fatboy

neděle 26. června 20:03 , aktualizace pondělí 27. června 19:53

Partner článku – TUEBOR General Service

     Včera jsme zveřejnili prosbu o pomoc majitele kola ukradeného v Plzni na Slovanech. Toto pátrání četlo mnoho čtenářů a my pro všechny, kteří chtěli pomoci a pátrání sdíleli, máme nyní dobrou zprávu. Nejenže se majiteli podařilo kolo získat zpět, ale zloděj, který ho ukradl, je již v rukách policie.

     Po zveřejnění našeho článku i majitelova pátrání na sociálních sítích se majiteli kola ozvalo několik lidí s tím, že vědí, kdo kolo ukradl i kde se nachází. Muž proto vyrazil na Petrohrad pokusit se zjistit víc, ale ke zlodějově velké smůle narazil přímo na něj.     Majitel okamžitě začal jednat a muže na místě zadržel, zatímco jeho přítelkyně zastavila projíždějící hlídku bezpečnostní služby Tuebor General Service, aby muži pomohla a zároveň volala na policii. Než se však stačila dovolat, situace si všimla náhodně projíždějící hlídka policistů, převážející zadrženého, podle našich informací shodou okolností jiného zloděje kol.
     Policisté si řešení situace převzali, a protože se podezřelý ke krádeži kola na místě přiznal a také uvedl své komplice, zajistili ho a přivolali na místo kolegy, aby ho převezli na policejní oddělení k dalším úkonům.  

     O něco později majitele kola telefonicky kontaktoval muž, který kolo koupil a poté ho v námi zveřejněném pátrání poznal. Domluvili se spolu na předání kola, ale cestou na schůzku ho zastavila hlídka strážníků. "Strážníci si všimli jízdního kola, o kterém věděli, že je vedeno jako ukradené. Zastavili a zajistili proto jezdce na něm a předali ho i s kolem k dalšímu řešení policistům," doplnila informace tisková mluvčí strážníků.

Původní článek:

Dobrý den,
      chtěla bych Vás moc poprosit o pomoc při nalezení mého kola značky Specialized Fatboy, které mi bylo odcizeno v noci na dnešek v Plzni na Slovanech v ulici Generála Píky. Kolo bylo připoutáno uvnitř domu k zábradlí dvěma zámky a pachatel, aby se k němu dostal, musel zábradlí odtrhnout.
     Krádež byla samozřejmě nahlášena policii, která po pachateli nyní pátrá.
     Pokud máte ke krádeži jakékoli informace, sdělte je prosím policii nebo mě na telefonní číslo ...., odměna za nalezení kola je pak samozřejmě jistá!

                                  Děkuji moc redakci za vydání a čtenářům za sdílení


 TUEBOR General Service

Ostraha objektů • Služba na akcích • Střežení VIP osob • Pulty centrální ostrahy • Projekty PZTS/EZS • Výjezdová jednotka v Plzni, Rokycanech, Sušici, Klatovech, Domažlicích i Tachově • Poradenská činnost