Foto

Afghánce dnes odpoledne zadrželi v bulharském kamionu

Řidič kamionu tvrdí, že mu migranti zřejmě do návěsu vnikli, když spal na pauze

sobota 8. srpna 19:45 , aktualizace 19:54

Zadržení pachatele

Partner článku – Alfa Tactical

     Dnes odpoledne v Tachově na odpočívadle upozornili řidiči kamionů svého bulharského kolegu, který zde spal na povinné přestávce, že z návěsu jeho kamionu vycházejí podezřelé zvuky. Bulharský řidič proto na místo raději přivolal policisty a uvedl, že má podezření, že mu do vozidla vnikli nelegální migranti.  

     Na místo okamžitě vyjely hlídky policistů, kteří poté skutečně v návěsu kamionu nalezli čtyři mladé muže bez dokladů. „Tachovští policisté muže zatím nezjištěné totožnosti omezili na osobní svobodě a poté si je převzali kolegové z oddělení cizinecké policie, kteří budou provádět potřebné úkony,“ uvedla mluvčí policie s tím, že policisté již zahájili úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání trestného činu organizování a umožnění nedovoleného překročení státní hranice.

     Řidič kamionu popřel, že by o migrantech věděl a policistům uvedl, že mu muži do návěsu zřejmě vnikli, když spal na jedné z předchozích přestávek. Podle našich informací by zadržení cizinci měli být Afghánci, kteří mířili do Německa. 


 


Alfa Tactical

Specializovaný obchod a e-shop se zbraněmi, vojenským a outdoor vybavením. Máme široký výběr zbraní, střeliva, army, outdoor vybavení za skvělé ceny. Nabízíme slevy pro registrované zákazníky, ozbrojené složky, IZS, AZ a členy vybraných spolků. Nakoupíte u nás online nebo v prodejně na Doubravce.