Foto

Agresivní muž na Slovanech zaútočil na autobus

Policie pátrá po muži, který pěstí prorazil dveře autobusu, poznáte ho?

čtvrtek 8. srpna 19:00 , aktualizace 19:23

Pátrání

Partner článku – Advokátní kancelář CINK a partneři


     Nesmyslnou agresi projevil zatím neznámý pachatel, který v úterý kolem tři čtvrtě na tři odpoledne v Částkově ulici v Plzni zaútočil na autobus.
     Nedaleko velkého kruhového objezdu na Slovanech dával řidič autobusu ČSAD přednost chodci, který přecházel přes přechod pro chodce. Po přejití přechodu pak muži zřejmě přeskočilo a možná jako projev díků za to, že mu řidič dal přednost, muž zaútočil a pěstí prorazil skleněnou výplň pravých předních dveří autobusu, čímž způsobil předběžnou hmotnou škodu za 25 000 korun.
     Chvilku před útokem muž nakoupil na nedaleké čerpací stanici MOL, odkud je také jedno z videí.
     Policisté se případem poškození cizí věci začali zabývat a v rámci jeho objasňování získali další videa, na kterých je zachycen podezřelý muž.
     Pokud muže poznáte, napište nám či se obraťte na nejbližší policejní oddělení nebo volejte linku 158.

     Policisté žádají o spolupráci všechny občany, kteří jsou schopni identifikovat osobu zachycenou na přiložených fotografiích, aby se neprodleně přihlásili na nejbližší obvodní oddělení Policie České republiky nebo zavolali na linku 158.

Advokátní kancelář CINK a partneři

Advokáti sídlící v centru Plzně specializující se mj. na rodinné právo, trestní právo, občanské právo a řadu dalších oblastí. Rádi Vám poradíme s řešením Vašeho problému, připravíme či zkontrolujeme dokumenty, zastoupíme Vás v soudních sporech či řízeních před správními orgány.