Foto

Profesionálové pro profesionály i nadšence

Představujeme plzeňský obchod zaměřený na army a outdoor Alfa Tactical

4. června 2019 20:42 , aktualizace 20:42

Zbraně

Partner článku – Alfa Tactical

     Již nějakou dobu je partnerem našeho zpravodajství plzeňský obchod Alfa Tactical a protože jsme sami jejich pravidelnými a spokojenými zákazníky, rádi bychom tohoto našeho partnera představili i Vám.
     Alfa Tactical je obchod, který se zaměřuje na prodej zbraní, střeliva, obranných a sebeobranných prostředků, outdoor oblečení, army oblečení a vybavení, které je schopné snést i extrémní podmínky.
     Není to jen klasický army shop, protože portfolio jejich zákazníků je opravdu široké. Jsou mezi nimi policisté, vojáci, hasiči, záchranáři, sportovci, střelci, lovci nebo lidé, kteří se zabývají přežitím v extrémních podmínkách i lidé, kteří mají jen specifické koníčky. Najdete u nich také smysluplně sestavený funkční sortiment pro obranu a sebeobranu.

     Vedení obchodu jsme položili několik otázek:

Pro koho je Váš obchod určen?

     Je celkem jedno, ze které výše vyjmenované zákaznické kategorie jste. Jsme totiž přesvědčeni, že kdokoliv do našeho obchodu přijde, hledá něco co mu pomůže dělat nejlépe to, co ho baví, co je jeho posláním, na co tvrdě trénuje nebo je to jen prostředek k vydělání peněz. Víme totiž, že jen díky kvalitní výbavě můžete být dobří v tom co děláte, předejít zranění a usnadnit si každodenní činnost nebo dokonce zachraňovat životy.
     Proto jsme tu pro vás právě my, abychom vám nabídli produkty, které máme sami odzkoušené nebo je před zařazením do prodeje podrobně kontrolujeme, abychom vám je mohli s klidným srdcem doporučit.
     Samozřejmě také víme, že každému z vás vyhovuje něco jiného a proto se snažíme ke každému zákazníkovi přistupovat individuálně a naši nabídku udržet co nejširší ve všech oblastech, právě pro splnění potřeb jednotlivce.

Čím se odlišujete od ostatních obchodů s podobným zaměřením?

     Naší nabídku dynamicky obměňujeme a snažíme se zařazovat vysoce funkční nebo využitelné produkty. Podrobnou kontrolu nabídky děláme zejména proto, abychom si udrželi nejen přehled o světě outdooru a zbraní, ale abychom byli stále dobře informováni o novinkách a vývoji a mohli tak v případě potřeby poradit našim zákazníkům v jakékoliv oblasti.
     Každý člen našeho týmu se zaměřuje na různé oblasti army a outdoor prostředí, prostředí sportovního střelectví nebo profesionálních policistů či vojáků. Díky tomu zůstává náš rozhled velmi široký a dostáváme tak do podvědomí problematiky, novinky a úskalí těchto jednotlivých zaměření.

Se zákazníky ale nepřicházíte do styku jen v prodejně, že?

     Každý rok se účastníme nespočtu střeleckých i taktických soutěží, výstav a různých kulturně vzdělávacích akcí jako jsou Bahna, Slavnosti svobody nebo největší výstava v naší oblasti zaměření IWA OUTDOOR.
     Jsme také aktivní na sociálních sítích jako je Facebook a Instagram, kde každý den zveřejňujeme novinky, zajímavosti nebo rady.

Co je vaší hlavní předností?

     Samozřejmostí je pro nás příjemný zákaznický servis s řadou výhod jako jsou věrnostní slevy, poradenství a zajímavé slevové akce na vybrané produkty. V současné chvíli například probíhá v našem obchodě velká slevová akce na oblečení Surplus.

     Kamenný obchod Alfa Tactical najdete na Doubravce v ulici Družby 1014/19, kousek od Centrum Doubravka.

     "Ať už jste v oboru ostřílený profík nebo jste touto oblastí nepolíben jste u nás vždy vítán a budeme se na vás těšit. Všechny čtenáře Krimi Plzeň zdraví tým ALFA TACTICAL."


 
Alfa Tactical

Specializovaný obchod a e-shop se zbraněmi, vojenským a outdoor vybavením. Máme široký výběr zbraní, střeliva, army, outdoor vybavení za skvělé ceny. Nabízíme slevy pro registrované zákazníky, ozbrojené složky, IZS, AZ a členy vybraných spolků. Nakoupíte u nás online nebo v prodejně na Doubravce.