Denně aktualizujeme Speciál o koronaviru pro Plzeňský kraj Odpovědi na všechny vaše dotazy: Zákaz všech návštěv nemocnic a akcí s účastí na 100 osob, uzavření škol, plošná karanténa tisíců lidí, hrozba zrušení Oslav osvobození, povinnost karantén, opatření PMDP, ale i mýty a fámy
Foto

Andrej Lučka se zaměřuje na seniory

Tento muž patří do vězení, pomozte ho policii najít

27. listopadu 2019 16:39

Pátrání

Partner článku – Domovinka

     Kriminalisté pátrají po hledaném muži, který opakovaně páchal trestnou činnost na seniorech. Muž je již odsouzen, ale vyhýbá se nástupu do výkonu trestu odnětí svobody. 

Andrej Lučka

Datum narození: 26.2.1956
Pátrání vyhlášeno: 26.9.2018
Bydliště: okres Rokycany
Státní příslušnost: Česká republika
Výška: 173 až 175 cm
Zdánlivé stáří: 60 až 65 let

     Na hledaného je vydán příkaz k dodání do výkonu trestu odnětí svobody pro trestný čin podvodu. Trestnou činnost hledaný muž páchal na seniorech a není vyloučeno, že ji může páchat nadále.
     Dotyčný se v místě bydliště nezdržuje, pravděpodobně by se mohl nacházet a ukrývat v Plzni či v Praze.
     Rokycanští kriminalisté žádají všechny občany, kteří by mohli podat jakoukoli informaci o pobytu, výskytu nebo pohybu hledaného muže, aby neprodleně podali zprávu policii na číslo 974 335 903 nebo na linku tísňového volání 158.

Domovinka

Domovinka – sociální služba, která na území Plzně pomáhá již přes 20 let. Provozujeme stacionář, ve kterém naleznou domov senioři, kteří již nemohou ze zdravotních důvodů žít sami. Máme zde ale možnost i denního stacionáře.