Proč inzerovat právě u nás? I vy můžete inzerovat na největším zpravodajském webu v západních Čechách
Foto

Anonym nahlásil uložení bomby - aktualizováno, pachatel byl právě dopaden

Na Anglickém nábřeží právě v tuto chvíli probíhá bezpečnostní opatření

Autor: Petr Novák čtvrtek 28. března 10:12 , aktualizace 14:57

Partner článku – Express servis

Aktualizujeme:

     Po krátké chvíli se policistům ve spolupráci se strážníky městské policie podařilo v Kopeckého sadech vypátrat muže, který uložením bomby vyhrožoval. "Provedená dechová zkouška i test na drogy u něj vyšly s negativním výsledkem. Jedná se však o psychicky nemocného člověka, kterého si nyní do své péče přebírají zdravotníci," před pár momenty uvedla nám mluvčí policie.


Původní článek:

     V Plzni na Anglickém nábřeží právě v tuto chvíli probíhá bezpečnostní opatření a evakuace osob z MONETA Money Bank v souvislosti s přijatým oznámením, které se týká uložení nástražného výbušného systému v budově.

     Tato banka sídlí v budově Business Centre Bohemia Plzeňáky nazývané Bohemka, původním názvem Hutní projekt.

     Mluvčí policie, která je na místě také, nám potvrdila, že dochází k evakuaci osob z pobočky a po osobě, která tímto jednáním vyhrožovala, policie samozřejmě pátrá.

     "Opatření bylo po prohlídce prostor pobočky banky, během které nebyl nalezen žádný podezřelý předmět, z naší strany ukončeno," doplnila mluvčí policie.

 


Express servis

Specializujeme se na prodej, servis a opravy mobilních telefonů, servis tabletů a počítačů všech značek. Také poskytujeme servis elektrokoloběžek, upgrade a opravy herních konzolí. V naší nabídce také naleznete širokou škálu chytrého příslušenství pro iPhone, iPad a MacBook.