Proč inzerovat právě u nás? I vy můžete inzerovat na největším zpravodajském webu v západních Čechách

Muž napadený v Aréně na záchodě, zemřel krátce poté v nemocnici

Vyšetřování smrti muže narozeného v roce 1977 si převzali kriminalisté

3. prosince 2023 12:52 , aktualizace úterý 5. prosince 18:16

Napadení Smrt

Partner článku – Express servis


     V noci na dnešek před druhou hodinou došlo v Plzni v Lidické ulici k velice závažnému trestnému činu. V klubu Aréna na záchodě mělo více než deset útočníků napadnout a zbít jednoho z návštěvníků. 

     Na místo okamžitě po nahlášení události vyjížděli policisté i záchranáři. Napadený muž byl v bezvědomí, takže záchranáři zahájili jeho resuscitaci a transportovali jej na Emergency Fakultní nemocnice Plzeň Lochotín, kam byl předán za stále probíhající resuscitace.
     Bohužel přes veškerou snahu všech napadený muž v nemocnici následně zemřel.

     Mluvčí policie nám dnes dopoledne smrt muže narozeného v roce 1977 potvrdila a uvedla, že případ si převzali kriminalisté a samozřejmě byla nařízena soudní pitva.

     Podle informací přímo z místa měli být napadený muž i útočníci Ukrajinci.

Foto: Ilustrační


Tuto noc došlo také k:

Tři pobodaní během noční rvačky

     V noci na dnešek po deváté hodině došlo ke rvačce několika Ukrajinců na ubytovně v bývalých kasárnách ve Stříbře. Na místo vyjely všechny dostupné hlídky policie a vzhledem ke zranění několika mužů samozřejmě i záchranáři.


     Na místě byli nalezeni pobodaní a pořezaní tři mladí Ukrajinci, dva měli bodné rány v hrudníku a třetí v paži a v rameni.
     Pro dva z nich musel letět vrtulník LZS, který přistával na křižovatce Třídy 5. května x Na Vinici.

     „Tři muže jsme transportovali s bodnořeznými poraněními na Urgentní příjem do Fakultní nemocnice Plzeň Lochotín, dva z toho letecky,“ uvedla nám mluvčí záchranářů. 

     Vyšetřování události si během noci převzali kriminalisté a na objasnění případu v tuto chvíli usilovně pracují. „Přijali jsme oznámení o fyzickém napadení mezi několika muži na ubytovně ve Stříbře. V tuto chvíli s ohledem na počátek trestního řízení nemůžeme uvést žádné další podrobnosti,“ doplnila mluvčí policie.

     Podle našich informací by měl být útočník mezi zraněnými, protože ho jeden z napadených také pobodal. 

Express servis

Specializujeme se na prodej, servis a opravy mobilních telefonů, servis tabletů a počítačů všech značek. Také poskytujeme servis elektrokoloběžek, upgrade a opravy herních konzolí. V naší nabídce také naleznete širokou škálu chytrého příslušenství pro iPhone, iPad a MacBook.