Denně aktualizujeme Speciál o koronaviru pro Plzeňský kraj Odpovědi na všechny vaše dotazy: Zákaz všech návštěv nemocnic a akcí s účastí na 100 osob, uzavření škol, plošná karanténa tisíců lidí, zrušení Oslav osvobození, povinnost karantén, opatření PMDP, ale i mýty a fámy
Foto Video

Opilá žena najela autem do bordelu

Panika v Night clubu: "Jsi v pořádku? Jsi v pořádku?! Z hlavy jí teče krev!"

pondělí 24. února 12:55 , aktualizace 14:32

Alkohol Nehody

Partner článku – Prestol Holding

     Skutečně pořádný šok museli zažít sexuchtiví zákazníci i jejich pohledné společnice Night clubu Luna v Chebu, když se v neděli večer přímo do podniku pokusil vjet Mercedes.
     Hosté i dívky spokojeně seděli na sedačkách či na baru, když bez jakéhokoli varování a s ohromným rachotem dovnitř vletěly trosky, zdivo a dokonce i celé dveře, které jednu z žen srazily k zemi. Na nastalou paniku v podniku se můžete sami podívat na videu.
 
     Na místo okamžitě vyjely všechny záchranné složky a samozřejmě i policisté. Zraněnou ženu záchranáři po nutném ošetření na místě transportovali do nemocnice. 
     Policisté zjistili, že Mercedes řídila sedmadvacetiletá, značně opilá žena. "K nehodě mělo dojít tak, že řidička jela ve směru jízdy od ulice Pražská směrem k ulici Pekařská. U křižovatky zřejmě nezvládla řízení a narazila přední částí do budovy baru. Řidička osobního vozidla se podrobila orientační dechové zkoušce na přítomnost alkoholu, která vyšla s pozitivním výsledkem 1,77," uvedli policisté.
     Řidičku nyní samozřejmě čeká trestní stíhání.
     Že nešlo o nehodu, ale cílený útok, se domnívá majitel klubu, který na svém profilu uvedl, že v okamžiku nehody jela řidička 110 kilometrů v hodině a vůbec nebrzdila.


 


Prestol Holding

revitalizace panelových domů • rodinné a bytové domy • monolitické železobetonové konstrukce • developerská činnost