Foto

Auto na chodníku rozmetalo kontejnery i značku

Řidič na Mikulášském náměstí dle všeho dostal za jízdy epileptický záchvat

20. listopadu 2020 10:24 , aktualizace 10:31

Doprava Nehody

Partner článku – Mraknet

     K havárii osobního vozu Škoda Octavia došlo dnes po deváté hodině dopoledne na Mikulášském náměstí v Plzni. Podle informací z místa zde vůz jedoucí od Barrandovy ulice najednou zrychlil a vyjel vpravo na chodník, kde rozmetal postavené kontejnery na odpad a srazil dopravní značku. Po chodníku naštěstí v té chvíli nikdo nešel a tak nedošlo ke zranění dalších osob. Vůz se nakonec zastavil na tramvajových kolejích v křižovatce s Mikulášskou ulicí.
     Za havárií podle všeho stálo náhlé zhoršení zdravotního stavu řidiče narozeného v roce 1973. "K auto se hned rozběhlo několik kolemjdoucích a z místa řidiče vyndali pána s nějakým záchvatem. Nevím o co šlo, možná epilepsie, ale měl bílou pěnu u pusy," popsala nám svědkyně na místě. 
     K havárii okamžitě vyjely posádky RZ a RV záchranářů, které muže po ošetření na místě transportovaly do nemocnice. Nehodu dále šetří dopravní policisté a místo je s opatrností průjezdné.


 

Mraknet

Společnost zaměřená na montáž, servis a poskytování internetového připojení vč. mnoha dalších služeb jako je telefon, televize, kamerové systémy, servery. Prioritou společnosti je kvalita a špičková péče o zákazníka.