Možnost inzerce na webu Krimi - Plzeň I vy můžete inzerovat na největším zpravodajském webu v západních Čechách
Foto

Řidička vyjela ze silnice a s vozem narazila do mostku

Z místa nehody záchranáři transportovali zraněnou ženu

pondělí 5. června 11:24 , aktualizace 11:46

Doprava Nehody


     Dnes těsně před desátou hodinou dopoledne došlo na silnici mezi Letkovem a Božkovem k dopravní nehodě. Z místa byla hlášena jedna zraněná žena, takže k nehodě vyjely všechny záchranné složky.

     Podle informací přímo z místa řidička jedoucí směrem na Plzeň z neznámého důvodu vyjela vpravo mimo silnici a s vozem narazila do mostku.

     Hasiči, kteří dorazili na místo jako první, zajistili prostor, poskytli řidičce předlékařskou první pomoc, provedli protipožární opatření a po mocí sorbentu zlikvidovali uniklé provozní kapaliny.

     Záchranáři si po dojezdu na místo ženu narozenou v roce 1984 převzali, ošetřili a transportovali do Fakultní nemocnice Plzeň.

     Okolnostmi a příčinou nehody se v současné chvíli zabývají policisté. Místo nehody je s opatrností průjezdné, provoz je řízen kyvadlově.  


Klimahome

Specialista na klimatizace a tepelná čerpadla. O klienty se postaráme od A do Z: poradíme s výběrem, zaměříme, připravíme kalkulaci projektu na míru, profesionálně nainstalujeme a postaráme se o záruční i pozáruční servis. Dokážeme pomoci i se zajištěním financování a vyřízením dotace.