Foto

Auto srazilo muže a ženu na Klatovské třídě

Opilý chodec se ženou vstoupil přímo před rozjíždějící se auto

10. prosince 2019 19:17 , aktualizace 19:36

Alkohol Nehody Záchranáři

     Dnes chvíli po půl šesté odpoledne došlo na Klatovské třídě v Plzni k dopravní nehodě, při které vozidlo Škoda Fabia srazilo dva chodce.
     Podle informací z místa stál řidič vozu v koloně před mostem u Jižního nádraží ve směru na Bory a přesně ve chvíli, kdy se rozjel, mu přímo před auto vstoupila z chodníku dvojice muže a ženy, takže již neměl šanci zabránit střetu.
     Na místo vyjely všechny záchranné složky, hasiči zajistili místo události a záchranáři si do péče převzali oba zraněné chodce.
     "Z místa nehody transportujeme muže se středně těžkým zraněním a ženu s lehčím zraněním do Fakultní nemocnice Plzeň, ani jeden z chodců není momentálně v ohrožení života," uvedli záchranáři. 
      "U řidiče narozeného v roce 1989 a chodkyně narozené v roce 1960 bylo požití alkoholu vyloučeno dechovými zkouškami, chodec narozený v roce 1965 nadýchal 2,45 promile. Přesnou příčinou nehody a jejím průběhem se dále zabýváme," doplnila tisková mluvčí policie.
     Místo nehody je již průjezdné.

Foto KP a čtenář


 
Vochoc Trade, s.r.o.

Dodavatel a výrobce osobních ochranných pracovních pomůcek. Nejširší sortiment OOPP, velké skladové zásoby a skvělé služby. Dlouholeté zkušenosti nám dodávají profesionalitu a možnost okamžitě reagovat na Vaše požadavky. Absolutní špička ve svém oboru - to je Vochoc!