Foto Video

Auto v kolejišti aneb tradice pokračuje

Řidička si jela tvrdě za svým a po kolejích ujela přibližně dvě stě metrů, než auto další jízdu vzdalo

18. února 2022 19:48 , aktualizace 20:35

Auto v kolejišti

Partner článku – T2 Reality

     Dnes po sedmé hodině večer opět skončilo auto v kolejišti v Plzni na Košutce u Plzeňky. Na místo vyjížděli hasiči a policisté tentokrát ke Slovence středního věku, která, jako mnoho jiných před ní, vyměnila asfalt silnice za ocel tramvajových kolejnic. 

     Žena najela s vozem Škoda Octavia do kolejiště na křižovatce a vyrazila směrem na konečnou. Ačkoli auto drhlo vanou motoru o kolej, žena si jela tvrdě za svým a ujela přibližně dvě stě metrů, než auto další jízdu vzdalo.

     Hasiči se v tuto chvíli snaží auto, které zůstalo zaklíněno, z místa vyprostit hydraulickou rukou. Tramvajová doprava je samozřejmě stále zastavena. Vzhledem k tomu, že řidička měla test na přítomnost alkoholu negativní, mohli policisté vše vyřešit na místě. 

Aktualizace:


20:15 vozidlo bylo vyproštěno a tramvajová doprava byla opět spuštěna. Provoz byl tedy zastaven na hodinu a čtyři minuty.

Vše o plzeňském fenoménu třiceti aut ročně v kolejišti zde:

Téměř třicet aut ročně skončí v kolejišti

Téměř třicet aut ročně skončí v kolejišti

05. 12. 2018, 10:58, aktualizace 15. 10. 2019, 16:06

Dispečeři vozí klíny i lana a auta v kolejišti vyprošťují dokonce i tramvaje


 T2 Reality

Jsme plzeňská realitní kancelář zabývající se prodejem, pronájmem a správou nemovitostí. Našim klientům můžeme nabídnout širokou škálu služeb, mimo jiné třeba designerské služby nebo home staging.