Denně aktualizujeme Speciál o koronaviru pro Plzeňský kraj Odpovědi na všechny vaše dotazy: Zákaz všech návštěv nemocnic a akcí s účastí na 100 osob, uzavření škol, plošná karanténa tisíců lidí, zrušení Oslav osvobození, povinnost karantén, opatření PMDP, ale i mýty a fámy
Foto Video

Šílená série nehod pokračuje, již je první mrtvý!

Ve vysoké rychlosti narazil přímo do viaduktu, neměl šanci přežít

11. srpna 2017 19:26 , aktualizace 21:43

Nehody Smrt

Partner článku – Advokátní kancelář CINK a partneři
     Šílená páteční série nehod pokračuje, od vydání článku Černý pátek aneb genocida na silnicích, kde jsme informovali o dvaceti dopravních nehodách v našem kraji, přibylo dalších jedenáct a bohužel, je mezi nimi i jedna smrtelná.
     Dnes kolem šesté hodiny večer došlo před Bdeněvsí, ve směru od Stříbra na Plzeň, k havárii, při které osobní automobil Daewoo Matiz narazil do viaduktu. Podle svědků řidič jel ve směru od Stříbra vysokou rychlostí, kličkoval mezi ostatními vozidly a dělal takzvané „myšky“. Podle všeho vozidlo do viaduktu narazilo ve vysoké rychlosti a bez brzdění.
     Na místo okamžitě vyrazily všechny záchranné složky, bohužel řidič utrpěl při nehodě natolik vážná zranění, že jim na místě podlehl a přivolaný lékař už mohl pouze konstatovat smrt. "Řidič dosud nezjištěné totožnosti ze zatím neznámých příčin narazil do viaduktu a zraněním, která při nehodě utrpěl podlehl," uvedl tiskový mluvčí policie s tím, že policisté příčinu a průběh nehody na místě stále šetří.
     Provoz v místě nehody je řízen kyvadlově.

Advokátní kancelář CINK a partneři

Advokáti sídlící v centru Plzně specializující se mj. na rodinné právo, trestní právo, občanské právo a řadu dalších oblastí. Rádi Vám poradíme s řešením Vašeho problému, připravíme či zkontrolujeme dokumenty, zastoupíme Vás v soudních sporech či řízeních před správními orgány.