Denně aktualizujeme Speciál o koronaviru pro Plzeňský kraj Odpovědi na všechny vaše dotazy: Zákaz všech návštěv nemocnic a akcí s účastí na 100 osob, uzavření škol, plošná karanténa tisíců lidí, zrušení Oslav osvobození, povinnost karantén, opatření PMDP, ale i mýty a fámy

Sražené dítě na Slovanech

Jedenáctiletá dívenka podle svědků vběhla přímo před auto

22. října 2019 20:12 , aktualizace 20:24

Nehody

Partner článku – Vochoc Trade, s.r.o.

     Dnes po šesté hodině večer došlo v Sudově ulici v Plzni k dopravní nehodě, při které osobní vůz Hyundai Goetz srazil asi jedenáctiletou dívenku.
     Dívka měla podle informací z místa vběhnout do jízdní dráhy vozu, jehož řidič již nestačil zabránit střetu.
     "Došlo ke střetu vozu Hyundai jednatřicetiletého řidiče a dítěte. Příčina a průběh nehody je v šetření," uvedla tisková mluvčí policie.
     Na místo vyjeli i záchranáři, kteří si dívenku převzali do péče a naštěstí vše vypadá, že pro holčičku dnes všechno skončilo jen velikým leknutím. "Dívka byla s lehkými poraněními transportována k observaci do nemocnice," uvedla tisková mluvčí záchranářů.

Foto ilustrační
     Vochoc Trade, s.r.o.

Dodavatel a výrobce osobních ochranných pracovních pomůcek. Nejširší sortiment OOPP, velké skladové zásoby a skvělé služby. Dlouholeté zkušenosti nám dodávají profesionalitu a možnost okamžitě reagovat na Vaše požadavky. Absolutní špička ve svém oboru - to je Vochoc!