Foto Video

Auto se roztříštilo o kruháč, řidič neměl šanci přežít

Již šestý člověk za tento měsíc nepřežil dopravní nehodu

17. července 2017 02:06 , aktualizace 11:35

Hasiči Nehody Smrt

Partner článku – Advokátní kancelář CINK a partneři


     Počty mrtvých na našich silnicích narůstají neuvěřitelným způsobem, v červnu v Česku zemřelo více než 50 lidí, z čehož v našem kraji bylo 11 mrtvých. Červenec bohužel není o nic lepší a v noci na dnešek zemřel za volantem další člověk, v pořadí již šestý.
     K další tragické nehodě došlo po deváté hodině večer na kruhovém objezdu u Štěnovic. Řidič Škody Felicia zde ze zatím neznámých příčin v plné rychlosti narazil do betonového obložení středu kruhového objezdu. Svědek nehody nám na místě uvedl, že se vozidlo přiřítilo vysokou rychlostí od Robčic a bez jakékoli snahy brzdit nebo se nárazu vyhnout narazilo přímo do betonu. „Byla to strašná rána, jel jsem za ním, podle mě jel tak sto, možná víc“ uvedl svědek doslova.
     Na místo okamžitě vyrazily všechny záchranné složky, bohužel lékař mohl u muže zaklíněného ve vraku vozu už pouze konstatovat smrt. Policisté kruhový objezd částečně uzavřeli a řídili dopravu. Hasiči museli tělo řidiče z vraku vozu vystříhat.
     Příčinu nehody šetří dopravní policie. "Devětatřicetiletý muž osobního vozidla tovární značky Škoda Felicia, který jel od Dobřan směrem na Štěnovice, narazil na kruhovém objezdu do středové betonové podezdívky. Řidič tohoto vozidla na místě bohužel zemřel. Ve věci byla nařízená soudní pitva a okolnostmi této dopravní nehody, včetně stanovení přesné příčiny, se zabývají policisté z územního odboru Plzeň – venkov," uvedli policisté.


Advokátní kancelář CINK a partneři

Advokáti sídlící v centru Plzně specializující se mj. na rodinné právo, trestní právo, občanské právo a řadu dalších oblastí. Rádi Vám poradíme s řešením Vašeho problému, připravíme či zkontrolujeme dokumenty, zastoupíme Vás v soudních sporech či řízeních před správními orgány.