Denně aktualizujeme Speciál o koronaviru pro Plzeňský kraj Odpovědi na všechny vaše dotazy: Zákaz všech návštěv nemocnic a akcí s účastí na 100 osob, uzavření škol, plošná karanténa tisíců lidí, zrušení Oslav osvobození, povinnost karantén, opatření PMDP, ale i mýty a fámy
Foto

Babičky a dědečkové prosí o Vaši pomoc!

Na Slovanech se ztratil animoterapeutický kocour Simba

27. října 2019 23:56 , aktualizace pondělí 28. října 00:05

Pátrání

Partner článku – Vochoc Trade, s.r.o.

     Babičky a dědečkové prosí o Vaši pomoc! V Plzni na Slovanech se z areálu Domovinky sídlící v Úslavské 75 ztratil miláček všech seniorů kocour Simba. Kocourek v domově plní speciální účely a to animoterapii, stařečkové Simbu milují a on zase je, jak nám v Domovince prozradili, v noci je například chodí do pokojů i kontrolovat.
     Od pátečního večera, kdy se Simba ztratil, ho třicet seniorů marně čeká a moc se jim po něm stýská. Simba je velký kocour, je přítulný a mazlivý.
     Pokud ho najdete, zavolejte do Domovinky 603 195 840


 


Vochoc Trade, s.r.o.

Dodavatel a výrobce osobních ochranných pracovních pomůcek. Nejširší sortiment OOPP, velké skladové zásoby a skvělé služby. Dlouholeté zkušenosti nám dodávají profesionalitu a možnost okamžitě reagovat na Vaše požadavky. Absolutní špička ve svém oboru - to je Vochoc!