Denně aktualizujeme Speciál o koronaviru pro Plzeňský kraj Odpovědi na všechny vaše dotazy: Zákaz všech návštěv nemocnic a akcí s účastí na 100 osob, uzavření škol, plošná karanténa tisíců lidí, zrušení Oslav osvobození, povinnost karantén, opatření PMDP, ale i mýty a fámy

Bez dokladů i technické, zato s více než dvěma a půl promile

Řidička je podezřelá z ohrožení pod vlivem návykové látky

4. října 2019 12:34

Alkohol

Partner článku – Avalon Wellness

     Včera v pozdních večerních hodinách skvrňanští policisté v Chebské ulici u benzinové čerpací stanice zastavili a kontrolovali osobní vůz Peugeot 306.
      "Při silniční kontrole řidička nepředložila žádné doklady potřebné pro řízení a provoz motorového vozidla. Na místě policisté lustrací v centrálním registru řidičů zjistili, že se jedná o 36letou ženu a dále bylo zjištěno, že vozidlo nesplňuje stanovené podmínky pro provoz na pozemních komunikacích.
      Policisté u řidičky na místě provedli dechovou zkoušku na zjištění alkoholu v dechu, která byla pozitivní, kdy detekční přístroj naměřil hodnotu ve výši 2,66 promile,"
popsala tisková mluvčí policie.
      Policisté řidičku vyzvali k podrobení se lékařskému vyšetření spojenému s odběrem biologického materiálu, s čímž dobrovolně souhlasila. Poté policisté ženu převezli do nemocničního zařízení a ve věci zahájili úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání přečinu ohrožení pod vlivem návykové látky.

Foto ilustrační

Avalon Wellness

V chladném zimním počasí nás více, než kdy jindy, láká vyhřátá sauna nebo třeba vířivka plná bublinek. Kam se vydat za těmito relaxačními zážitky? Ať už jsou vaše nároky jakékoli, na své si přijdete v Avalon Wellness.