Bez kalhot a trenýrek pro pivo

Polonahý muž kráčel ulicí a jeho zoufalý kamarád se ho pokoušel zadržet

23. listopadu 2020 13:08 , aktualizace 13:09

Partner článku – Mraknet

     V sobotu dopoledne se na městskou policii v Plzni obrátil zoufalý muž, kterého děsil svým chováním jeho třiapadesátiletý kamarád. Muži se společně domluvili na práci a on přijel kamaráda vyzvednout k němu domů. Jenže následoval výjev jako ze špatné komedie.
     Kamarád z bytu vyšel oblečený v tričku, bundě a botách, ale to další oblečení mezitím zcela chybělo. Zkoprnělému muži zcela vážně vysvětlil, že si jde pro pivo a odkráčel kamsi do slovanských ulic.
     Strážníci samozřejmě vyrazili na místo, hlídka oba muže nalezla ve Sladkovského ulici a již prvním pohledu bylo patrné, že polonahý muž není psychicky zcela v pořádku. Test na alkohol však prokázal, že muž nic nepil. Při následném rozhovoru vyšlo najevo, že dotyčný trpí depresemi a zřejmě i nějakou další duševní nemocí. Strážníci tedy přivolali na místo záchranáře, kteří si muže převzali do své péče a převezli jej k dalšímu vyšetření do nemocničního zařízení. 

Foto: Ilustrační, obdobný případ z Domažlic


Mraknet

Společnost zaměřená na montáž, servis a poskytování internetového připojení vč. mnoha dalších služeb jako je telefon, televize, kamerové systémy, servery. Prioritou společnosti je kvalita a špičková péče o zákazníka.