Foto

Bez řidičáku vyjel s autem s vadnými brzdami a způsobil nehodu

Dle policie muž o vadných brzdách věděl a přesto s vozem jel

14. června 2018 10:52 , aktualizace 11:11

Partner článku – Delta Plzeň

     Včera kolem páté hodiny odpoledne vyrazil sedmadvacetiletý řidič s vozem Škoda Felicia na výlet, i když dobře věděl, že vůz není v pořádku a on sám nemá řidičák.
     Když muž jel po místní komunikaci v Dlouhé Vsi ve směru z centra obce ke křižovatce ve směru Sušice - Kašperské Hory, na křižovatce nedal přednost v jízdě vozu Hyundai. Hyundai řídila šestadvacetiletá řidička a nárazem škodovky bylo její vozidlo ještě odraženo do protisměru na osobní automobil Citroen Saxo osmadvacetiletého řidiče.
      "Dopravní nehoda se obešla bez zranění osob a škoda na všech vozidlech byla vyčíslena na 45 tisíc korun. Řidič vozidla Škoda na místě nepředložil platný řidičský průkaz a z dostupných evidencí jsme zjistili, že není držitelem řidičského oprávnění. Jako příčinu dopravní nehody sedmadvacetiletý muž uváděl závadu brzd, o které věděl. Tudíž užil vědomě k jízdě vozidlo se závadou," uvedla k nehodě mluvčí policie.

FOTO: PČR

Delta Plzeň

Kamerové i zabezpečovací systémy, bezpečnostní a solární fólie, protipožární systémy. Osvědčený dodavatel systémů od projektu přes realizaci až po připojení na pult centralizované ochrany bezpečnostní služby nebo hasičů.