Foto Video

Po střetu jedno z vozidel ještě srazilo semafor

U nehody na křižovatce Klatovské třídy a ulice V Bezovce zasahují všechny záchranné složky

úterý 14. ledna 19:48 , aktualizace středa 15. ledna 12:13

Nehody

Partner článku – Vochoc Trade, s.r.o.

AKTUALIZACE:

     Po uveřejnění článku se nám ozvala mladá řidička BMW s tím, že by chtěla poděkovat lidem, kteří jí na místě pomáhali:
     "Chtěla bych moc poděkovat všem lidem, kteří ke mě běželi a pomáhali mi. Byla jsem v hrozném šoku, takže ze mě nevyšlo nic moudrého. Takže všem zúčastněným moc děkuji," napsala nám žena, která při nehodě přišla o pouhý týden starý vůz.

     Dnes od rána probíhala oprava poškozeného semaforu. Kolem půl dvanácté byla oprava dokončena a provoz na Klatovské byl již obnoven.


     Dnes večer kolem sedmé hodiny došlo v Plzni na křižovatce Klatovské třídy a ulice V Bezovce k vážně vypadající dopravní nehodě. Z místa bylo hlášeno, že došlo ke střetu dvou osobních aut, po kterém jedno z nich vyjelo ze silnice a narazilo do lampy pouličního osvětlení. Bylo také hlášeno možné zranění několika osob, takže k nehodě vyjeli jak hasiči, tak i záchranáři. 
     Podle svědků jelo bílé BMW po Klatovské třídě vzhůru směrem na Bory a křižovatkou mělo projíždět na zelenou. Řidič červeného vozu Honda Civic přijížděl do křižovatky z Dobrovského ulice směrem do ulice V Bezovce a dle svědka si ale spletl odbočovací zelenou šipku se zelenou směrem rovně a projel křižovatku směrem do Bezovky. Tuto verzi svědka nám však zatím policisté nepotvrdili, protože nehodu teprve šetří.
     Po střetu obou vozů bylo BMW odraženo na chodník, kde se zaklínilo mezi sloup semaforu a sloup lampy veřejného osvětlení. Náraz byl natolik silný, že srazil lampy semaforu.
     Při nehodě utrpěla řidička BMW zranění ruky a po ošetření na místě byla transportována do nemocnice, dle informací z místa by naštěstí zranění nemělo být vážné.
     Hasiči zajistili místo události, provedli protipožární opatření a zlikvidovali pomocí sorbentu uniklé provozní kapaliny.
     Světelná signalizace na křižovatce je mimo provoz, nehoda blokuje Klatovskou třídu ve směru na Bory a dopravu v křižovatce řídí policisté.
     Přesnou příčinu a průběh nehody policisté v současné chvíli teprve šetří, zatím pouze vyloučili požití alkoholu obou účastníků nehody. 


 


Vochoc Trade, s.r.o.

Dodavatel a výrobce osobních ochranných pracovních pomůcek. Nejširší sortiment OOPP, velké skladové zásoby a skvělé služby. Dlouholeté zkušenosti nám dodávají profesionalitu a možnost okamžitě reagovat na Vaše požadavky. Absolutní špička ve svém oboru - to je Vochoc!