Bitka na Americké

Útočil pachatel pod vlivem alkoholu a pervitinu

sobota 13. července 18:12 , aktualizace 19:34

Partner článku – Alfa Tactical

     V noci na dnešek došlo na Americké třídě v Plzni k další rvačce. Dle mluvčí policie si zde po třetí hodině ranní muž narozený v roce 1985 vyhlédl cizince narozeného v roce 1987 a opakovaně se ho pokoušel fyzicky napadnout. Na velmi tvrdě útočícího muže telefonicky upozornilo několik svědků a na místo okamžitě vyjelo několik hlídek policie.
     "Policisté útočníka omezili na osobní svobodě, zjistili, že je jednak pod vlivem alkoholu, kdy nadýchal 1,6 promile, ale pozitivní byl i jeho test na přítomnost drog, který detekoval metamfetamin a amfetamin," uvedla mluvčí policistů s tím, že policisté útočníka umístili do policejní cely a zahájili úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání trestných činů ublížení na zdraví ve stádiu pokusu v souběhu s trestným činem výtržnictví.

Přesně před týdnem opět Americká:

Vymlátil mi zuby a vyhrožuje mi smrtí

Vymlátil mi zuby a vyhrožuje mi smrtí

11. 07. 2019, 18:36

POKRAČOVÁNÍ: Se dvěma noži zaútočil na policisty a chtěl zastřelit

Foto: Ilustrační

Alfa Tactical

Specializovaný obchod a e-shop se zbraněmi, vojenským a outdoor vybavením. Máme široký výběr zbraní, střeliva, army, outdoor vybavení za skvělé ceny. Nabízíme slevy pro registrované zákazníky, ozbrojené složky, IZS, AZ a členy vybraných spolků. Nakoupíte u nás online nebo v prodejně na Doubravce.