Foto

Za napomenutí kvůli hluku se Polák pokusil ubodat člověka - soud ho dnes poslal do vazby

Muž s víc jak třemi promile pobodal krajana, napadený má mimo jiné i probodenou plíci

19. prosince 2017 19:14

Alkohol Cizinci Napadení Ubytovny Záchranáři

Partner článku – Advokátní kancelář CINK a partneři

AKTUALIZACE: Soud poslal útočníka do vazby

     Včera jsme informovali o případu pobodání nožem mezi dvěma Poláky na ubytovně v Mlýnci na Tachovsku. Podle našich nových informací měli útočník a napadený na ubytovně pokoje vedle sebe a dobře se znali.
     Jeden z Poláků měl jít pouze do vedlejšího pokoje požádat druhého muže, aby ztišil hluk, který tam se svou opilou přítelkyní dělal.

     Pak ale následovalo něco nepochopitelného. Muž se vrátil do svého pokoje a znovu ulehl ke spánku, jenže napomenutý muž zřejmě nesnesl tuto potupu, vybavil se velkým nožem, došel do pokoje již ležícího muže a zde ho napadl.
     Napadený muž utrpěl minimálně tři bodné rány do oblasti břicha a hrudníku. Poškozený se však i přes několik bodných ran ještě zvládl aktivně bránit a v nemocnici tak skončil nejen on, ale i útočník.
     U napadeného došlo mimo jiné i k probodnutí plíce a v současné době je stále hospitalizován v nemocnici.
      "Policisté nyní případ vyšetřují pro podezření ze spáchání zločinu těžké ublížení na zdraví a přečinu porušování domovní svobody. Proti obviněnému bylo zahájeno trestní stíhání pro uvedené trestné činy," řekla nám tisková mluvčí policie. Útočník je již v policejní cele a čeká na soud, který rozhodne o jeho vzetí do vazby.

Včera jsme psali:

     V noci ze soboty na neděli došlo po jedenácté hodině v Mlýnci na Tachovsku k napadení mezi dvěma Poláky. Jeden z nich vnikl do pokoje svého krajana na ubytovně a napadl ho nožem.
     "Na místě jsme ošetřili dva cizince. Jeden byl transportován na Emergency Fakultní nemocnice Lochotín a druhý na chirurgii," uvedl tiskový mluvčí záchranářů.
    "Došlo k fyzickému napadení mezi cizinci. Oba muži jsou ročník 89. Dechová zkouška podezřelého vyšla s výsledkem 3,15 promile. Podezřelý byl zadržen a umístěn do policejní cely. Dnes probíhají další neodkladné úkony. Policie ve věci zahájila úkony trestního řízení pro podezření ze spáchaní ublížení na zdraví a porušování domovní svobody. Případ dále prověřujeme," uvedla nám k případu tisková mluvčí police.Advokátní kancelář CINK a partneři

Advokáti sídlící v centru Plzně specializující se mj. na rodinné právo, trestní právo, občanské právo a řadu dalších oblastí. Rádi Vám poradíme s řešením Vašeho problému, připravíme či zkontrolujeme dokumenty, zastoupíme Vás v soudních sporech či řízeních před správními orgány.