Foto Video

Bodl ho nožem přímo do srdce

Vražda na Štědrý večer - doplňujeme další podrobnosti a vyjádření mluvčí policie

25. prosince 2021 19:07 , aktualizace 19:39

Vražda Zadržení pachatele

Partner článku – Advokátní kancelář CINK a partneři

Aktualizujeme:

     Plzeňští kriminalisté dnes zahájili trestní stíhání třicetiletého Ukrajince, kterého obvinili ze spáchání zvlášť závažného zločinu vraždy.
     "Obviněný předchozího dne ve večerních hodinách na kuchyňce ubytovny v obci Třemošná po předchozí rozepři s osmatřicetiletým cizincem uchopil kuchyňský nůž a s úmyslem jej usmrtit ho bodnul do levé prsní krajiny. Muž utrpěl zranění, kterému na místě podlehl," popsala mluvčí policie vraždu, o které jsme informovali včera. Později se ukázalo, že čepel nože bohužel přímo zasáhla srdce oběti.
      Podezřelý byl zadržen na místě a byl umístěn do policejní cely.

     Kriminalisté stále na případu pracují a mimo jiné již také státnímu zástupci podali podnět k návrhu na vzetí obviněného do vazby. Za trestný čin vraždy hrozí trest odnětí svobody na deset až osmnáct let.

Původní článek

     Bohužel musíme informovat, že i na Štědrý večer došlo k tomu nejhoršímu a nejvážnějšímu trestnému činu, tedy k vraždě. 

     Před šestou hodinou večer bylo hlášeno, že došlo k napadení a velmi vážnému zranění muže v ubytovně v Chemické ulici v Třemošné.


     Na místo samozřejmě okamžitě vyjeli policisté i záchranáři. Policisté na místě zadrželi podezřelého muže, podle našich informací Ukrajince.
     Záchranáři se mezitím věnovali napadenému muži, jehož tělo neslo známky velmi hrubého násilí. Bohužel se ale ukázalo, že muž utrpěl i bodná zranění, není mu již možno jakkoli pomoci a lékař musel konstatovat jeho smrt.

     Na místo tak musel dorazit koroner a krajští kriminalisté, kteří vyšetřují nejzávažnější trestné činy, tedy i vraždy. "V ubytovně došlo k rozepři mezi dvěma cizinci. Policisté po příjezdu na místo nalezli jednoho muže bez známek života, druhý muž byl na místě zadržen a umístěn do policejní cely. Kriminalisté nyní na případu intenzivně pracují," uvedla ještě během noci mluvčí policie.


 


Advokátní kancelář CINK a partneři

Advokáti sídlící v centru Plzně specializující se mj. na rodinné právo, trestní právo, občanské právo a řadu dalších oblastí. Rádi Vám poradíme s řešením Vašeho problému, připravíme či zkontrolujeme dokumenty, zastoupíme Vás v soudních sporech či řízeních před správními orgány.