Foto

Musado s bojaři policie? Pojďte to zkusit i Vy!

Jedinečná šance si zatrénovat pod vedením velitele pořádkové jednotky a policejních instruktorů

čtvrtek 12. května 20:34 , aktualizace 22:40

Zásahová jednotka Zbraně

Partner článku – Alfa Tactical

     Zajímáte se o bojové sporty? Chtěli byste vědět, jak trénují policisté? Láká Vás možnost zacvičit si s policejními instruktory nebo si zkusit, jestli máte fyzičku na to, stát se policistou?

     Pokud jste si alespoň jednou odpověděli ano, tak tato pozvánka je právě pro vás! 

Pojďte to zkusit i Vy!

     Policie ČR v sobotu 28. května v Plzni pořádá několikahodinový seminář, kde si pod vedením policejních instruktorů a certifikovaných instruktorů Musado MCS v čele s velitelem pořádkové jednotky a držitelem 3. danu Musado MCS majorem Petrem Máškem budete moci nejen shlédnout, ale i vyzkoušet něco z fyzické přípravy policistů.

      Účastníky čeká dynamický trénink v oblasti boje z blízka i využití technických prostředků sebeobrany, jako je teleskopický obušek nebo slzotvorný sprej.
      Projdou také zátěžovými disciplínami pro nácvik sebeobrany a budou si moci zkusit splnit i fyzické testy potřebné k přijetí k policii.

      Pro účastníky, kteří by měli o práci u Policie ČR zájem, budou na kurzu i policistky z personálního oddělení, které zájemcům zodpoví případné dotazy a pomohou s případnou cestou k náročné, ale atraktivní práci, jež se pro většinu stává posláním.

      Seminář je pořádán v sobotu 28. května v Plzni v areálu Škodalandu na adrese V Lukách 34 od desíti hodin dopoledne do tří hodin odpoledne. 

      K účasti je třeba se do 23. května zaregistrovat na emailové adrese krpp.nabor@pcr.cz 

      Případné dotazy Vám policisté zodpoví na telefonním čísle 602 317 687.  


Alfa Tactical

Specializovaný obchod a e-shop se zbraněmi, vojenským a outdoor vybavením. Máme široký výběr zbraní, střeliva, army, outdoor vybavení za skvělé ceny. Nabízíme slevy pro registrované zákazníky, ozbrojené složky, IZS, AZ a členy vybraných spolků. Nakoupíte u nás online nebo v prodejně na Doubravce.