Foto Video

Cizinci měli muže zkopat a hodit do řeky

Muže do nemocnice přivezli v bezvědomí, stihl ale sdělit, že byl obětí násilí

6. března 2019 18:48 , aktualizace čtvrtek 7. března 09:05

Alkohol Bezdomovci Městská policie Napadení Záchranáři

Partner článku – Avalon Wellness


     Včera po třetí hodině odpoledne nahlásil místní obyvatel městské policii, že ve vraku vozu Fiat Doblo v Kollárově ulici v Plzni se nachází muž ve zvláštním stavu. Hlídka strážníků, která na místo přijela, muže ve voze opravdu nalezla a zjistila, že jde o bezdomovce ve velmi špatném zdravotním stavu. Muž se třásl zimnicí, měl horečku a každý pohyb ho velmi bolel. Strážníci proto na místo přivolali záchranáře.
     Muž na místě ještě uvedl, že ho v noci na dnešek měli napadnout, zkopat a hodit do řeky pod Plazou nějací Bulhaři či Rumuni. Muž byl sice pod vlivem alkoholu, ale množství podlitin a ran po celém jeho těle by jeho verzi potvrzovalo.
     Záchranáři muže na místě vyšetřili a transportovali ho do nemocnice. Mužův stav se však podle našich informací během transportu začal prudce horšit, cestou zkolaboval a na Emergency byl již přivezen v bezvědomí.
     Případ tedy během včerejška převzali policisté, kteří musí prověřit, zda se muž skutečně stal obětí násilí.


 


Avalon Wellness

V chladném zimním počasí nás více, než kdy jindy, láká vyhřátá sauna nebo třeba vířivka plná bublinek. Kam se vydat za těmito relaxačními zážitky? Ať už jsou vaše nároky jakékoli, na své si přijdete v Avalon Wellness.