Foto

Pickup v pondělí srazil na Jateční ženu a řidič z místa ujel

Opakujeme výzvu, policie hledá svědky nehody a žádá veřejnost o poskytnutí kamerových záznamů

čtvrtek 15. října 14:48 , aktualizace 14:48

Nehody Pátrání

Partner článku – Delta Plzeň

     K dopravní nehodě, při které osobní vozidlo srazilo chodkyni, došlo v pondělí kolem tři čtvrtě na sedm na přechodu pro chodce u takzvaného "pavlačáku" na Jateční ulici v Plzni. Ještě tentýž den jsme na žádost policie požádali veřejnost o pomoc, bohužel dosud se řidiče vypátrat nepodařilo a proto výzvu opakujeme.

     Podle tiskové mluvčí policie došlo ke střetu ve chvíli, kdy žena narozena v roce 1962 přecházela Jateční ulici ve směru od řeky k "pavlačáku" a již byla téměř na chodníku. Srazit jí mělo zřejmě vozidlo typu pickup světlé barvy, které místem projíždělo směrem od Chrástecké ulice k Těšínské. Chodkyně po střetu upadla na zem, ale řidič vozu nezastavil a z místa ujel.
     Chodkyně byla transportována do nemocnice a policisté nyní po vozidle a řidiči pátrají.

     Policie žádá případné svědky nehody, nebo řidiče, kteří v danou dobu místem projížděli a měli zapnutou palubní kameru vozu, aby se přihlásili osobně na jakékoli služebně policie nebo na tísňovou linku 158.

Foto ilustrační, zdroj Google

 


      

Delta Plzeň

Kamerové i zabezpečovací systémy, bezpečnostní a solární fólie, protipožární systémy. Osvědčený dodavatel systémů od projektu přes realizaci až po připojení na pult centralizované ochrany bezpečnostní služby nebo hasičů.