Proč inzerovat právě u nás? I vy můžete inzerovat na největším zpravodajském webu v západních Čechách
Foto

Cizinec, dle policie Rumun nebo Ukrajinec, jménem Marius utekl od nehody

Policie hledá svědky a pátrá po řidiči, který na místě nechal zraněnou ženu

24. května 2021 14:29 , aktualizace 15:05

Cizinci Nehody Pátrání

     Před týdnem jsme informovali o dopravní nehodě, ke které došlo v pondělí 17. května před devátou hodinou dopoledne u Žinkov na silnici směrem na Klatovy. Při té se střetly dva osobní vozy, které po nárazu oba skončily v příkopu. Protože z místa bylo hlášeno zranění ženy, vyjely k nehodě všechny záchranné složky.
     "Řidič vozu Ford Focus jel od Žinkov na Klatovy, když při projíždění pravotočivé zatáčky přejel do protisměru a bočně se střetl s protijedoucím vozem Škoda Superb, řízeným ženou narozenou v roce 1977, " popsala již tehdy tisková mluvčí policie s tím, že řidič Fordu na místě zanechal automobil a i se spolujezdcem od nehody utekl, aniž by celou věc oznámili. Řidička z protijedoucího vozidla utrpěla zranění, s kterým byla převezena k ošetření do nemocnice. Dechovou zkouškou bylo u ženy vyloučeno požití alkoholu před jízdou. Policisté odhadli škodu na 130 tisíc korun.

     Policie se případem samozřejmě dále zabývá a obrací se na veřejnost s prosbou o pomoc nejen při objasnění nehody, ale také při pátrání po řidiči Fordu. Tím by podle zatím zjištěných poznatků měl být cizinec, zřejmě rumunské nebo ukrajinské národnosti jménem Marius, ve věku kolem 35 let, vysoký cca 160 - 165 cm a s krátce střiženými tmavými vlasy s ofinou.

    Svědci výše popsané události, kteří by mohli poskytnout informace k uvedené dopravní nehodě, se mohou přihlásit osobně na Dopravním inspektorátu Plzeň – venkov, či je sdělit na bezplatnou linku 158.

Foto HZS

Klimahome

Specialista na klimatizace a tepelná čerpadla. O klienty se postaráme od A do Z: poradíme s výběrem, zaměříme, připravíme kalkulaci projektu na míru, profesionálně nainstalujeme a postaráme se o záruční i pozáruční servis. Dokážeme pomoci i se zajištěním financování a vyřízením dotace.