Foto

Policisté hledají Antonína Werthaima

Narkoman uprchl ze soudem nařízené ústavní léčby v Dobřanech

pátek 20. listopadu 15:23 , aktualizace 16:50

Pátrání

Partner článku – Delta Plzeň

     Policie pátrá po muži, který uprchl z nařízené ústavní léčby. Hledaný muž je pacientem Psychiatrické nemocnice v Dobřanech. Včera asi dvacet minut po poledni vyšrouboval okno u jedné z místností na oddělení a z nemocnice uprchl.
     Muž má rozsudkem Krajského soudu v Plzni nařízené ústavní ochranné léčení a v minulosti užíval návykové látky, tudíž hrozí, že na útěku by je mohl opět užívat. 

Antonín Werthaim

Datum narození 9.7.1979
Pátrání vyhlášeno 19.11.2020
Bydliště - okres Tachov
Státní příslušnost Česká republika (CZ)

      Antonín Werthaim je přibližně 175 cm vysoký, vyhublé postavy, má krátké hnědočerné vlasy - lehce prošedivělé, čelní pleš a hnědé oči. Na sobě měl v době odchodu mikinu nezjištěné barvy a tmavé tepláky. Zvláštním znamením je jizva na břiše, na levé paži a na zádech má tetování.

     Policisté žádají o aktivní spolupráci širokou veřejnost. Jakékoli informace o pohybu či výskytu prosím sdělte na kterékoliv policejní služebně nebo na lince 158. Policisté předem děkují veřejnosti za spolupráci.

Delta Plzeň

Kamerové i zabezpečovací systémy, bezpečnostní a solární fólie, protipožární systémy. Osvědčený dodavatel systémů od projektu přes realizaci až po připojení na pult centralizované ochrany bezpečnostní služby nebo hasičů.