Foto

Čelní náraz do sloupu, řidič vážně zraněný

Pětadvacetiletý muž nepřizpůsobil rychlost a nezvládl řízení

čtvrtek 10. června 16:23 , aktualizace 16:37

Nehody Záchranáři

Partner článku – Hop Taxi • 607 277 277

     Dnes odpoledne po půl třetí došlo u Stříbra k havárii, po které zůstal ve voze vážně zraněný řidič. Na místo vyjely všechny záchranné složky. Hasiči zajistili místo události, provedli protipožární opatření a záchranáři převzali do péče pětadvacetiletého muže se středně těžkým zraněním, kterého transportovali na urgentní příjem Fakultní nemocnice Plzeň.
     "Řidič jel s vozidlem Peugeot ve směru od dálnice D5 na Stříbro, z dosavadního šetření vyplývá, ze při projiždění pravotočivé zatáčky nepřizpůsobil rychlost jízdy, nezvládl řízení a vyjel vpravo mimo silnici, kde levou přední části vozidla narazil do betonového sloupu elektrického vedení. Požití alkoholu policisté vyloučili provedenou dechovou zkouškou a nehodou se dopravní policisté i nadále zabývají," popsala nehodu mluvčí policie.


 


Hop Taxi • 607 277 277

Jsme sdružení taxikářů v Plzeňském kraji a pro zákazníky udržujeme skvělé ceny. Naši řidiči jsou prověření profesionálové a jsou pro Vás k dispozici 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, a to buď na telefonu nebo naší mobilní aplikaci.