Foto

Čelní náraz do stromu poškodil hned dva vozy

Strom přeražený při havárii spadl na projíždějící auto

28. července 2020 09:31 , aktualizace 09:36

Nehody

Partner článku – Mraknet

     V neděli 26. července kolem půl sedmé večer došlo na silnici z Horšovského Týna na Blížejov k havárii, při které byly poškozeny dva vozy.
     "Mezi křižovatkou na obec Lazce a Horšovský Týn jel šestapadesátiletý muž z Domažlicka s vozidlem značky Renault Thalia směrem na Horšovský Týn. Když projížděl pravotočivou zatáčku, na mokrém povrchu komunikace se dostal do smyku, vyjel vpravo mimo komunikaci a čelně narazil do stromu," popsala tisková mluvčí policie s tím, že po nárazu bylo vozidlo odraženo na silnici, v protisměru levou stranou vozidla narazil do svodidel.
     Následkem nárazu do stromu došlo k ulomení části jeho koruny, která spadla na vozidlo BMW, jehož řidič jel směrem na Horšovský Týn.
     Provedené dechové zkoušky byly u obou řidičů s negativními výsledky, řidič z vozu Renault byl převezen k vyšetření do nemocnice v Domažlicích.
     "Hmotná škoda činí 62 tisíc korun," doplnila mluvčí policie.

Foto: PČR

 


Mraknet

Společnost zaměřená na montáž, servis a poskytování internetového připojení vč. mnoha dalších služeb jako je telefon, televize, kamerové systémy, servery. Prioritou společnosti je kvalita a špičková péče o zákazníka.