Video

Čelní střet uzavřel hlavní tah z Plzně na Karlovy Vary

Na místě zasahují všechny záchranné složky a přistává vrtulník LZS

30. června 2019 18:27 , aktualizace 19:09

Partner článku – Vochoc Trade, s.r.o.


     Dnes v půl páté odpoledne došlo na silnici číslo 20, tedy na hlavním tahu z Plzně na Karlovy Vary, k vážné dopravní nehodě, která tuto komunikaci zcela uzavřela.
     Zhruba mezi  Hunčicemi a Radimovicemi se čelně střetla dvě osobní vozidla Škoda Rapid a Peugeot 207. Z místa bylo hlášeno několik zraněných osob, takže k nehodě vyrazily všechny záchranné složky a odstartoval i vrtulník Letecké záchranné služby.
     Na místě se nacházely celkem tři zraněné osoby, které se už při příjezdu záchranných složek nacházely mimo vozidla. Dle informacích od lidí, kteří na místě pomáhali, měl jeden muž utrpět zranění břicha a hrudníku, druhý asi zlomeninu ruky a otevřenou zlomeninu nohy a rozsah zranění ženy nám znám není, ale dle ZZS je lehčího rázu. Oba muže záchranáři transportovali letecky, ženu pozemní cestou.
     Silnice byla po dobu přistání vrtulníku a zásahu záchranářů zcela uzavřena, poté hasiči odklidili trosky vozidel, sorbentem zlikvidovali uniklé provozní kapaliny a policie pak uvolnila dopravu kyvadlově. 
      Dle prvotní zprávy policie přejel řidič vozidla Peugeot narozený v roce 1989 a vezoucí spolujezdkyni narozenou v roce 1997 z neznámého důvodu do protisměru a čelně se zde střetl se Škodou, kterou řídil muž narozený v roce 1989. Test na přítomnost alkoholu vzhledem k rozsahu zranění nebylo možné provést ani u jednoho z řidičů.


 


Vochoc Trade, s.r.o.

Dodavatel a výrobce osobních ochranných pracovních pomůcek. Nejširší sortiment OOPP, velké skladové zásoby a skvělé služby. Dlouholeté zkušenosti nám dodávají profesionalitu a možnost okamžitě reagovat na Vaše požadavky. Absolutní špička ve svém oboru - to je Vochoc!