Foto

Mladá žena bohužel nehodu nepřežila

AKTUALIZUJEME: Jen za dnešní odpoledne záchranáři transportovali do nemocnic více než deset lidí

4. srpna 2019 20:00 , aktualizace pondělí 5. srpna 11:13

Aktualizace

     Bohužel musíme aktualizovat, právě přišla zpráva, že nehodu mezi Klatovy a Janovicemi nad Úhlavou nepřežila mladá žena.
     Dále záchranáři z místa letecky transportují šestadvacetiletého muže s těžkým zraněním do Fakultní nemocnice Lochotín a muže ročník 1960 se ženou narozenou v roce 1962 se středně těžkým zranění do nemocnice Klatovy. Žena, která nehodu nepřežila, byla narozená v roce 1992.

Původní článek

     Dnešní den se bohužel neobešel bez vážných dopravních nehod.

  •      Zřejmě k zatím nejvážnější nehodě došlo kolem půl čtvrté, kdy se mezi Domažlicemi a Koutem na Šumavě u Smolovského rybníka čelně střetla dvě auta. "Řidič s vozidlem Fiat Stilo narozený v roce 1995 vyjel zatím z neznámého důvodu do protisměru, kde se čelně střetl s protijedoucím vozidlem Peugeot," uvedla mluvčí policie a doplnila, že oba řidiči měli test na přítomnost alkoholu negativní.
         Záchranáři z místa transportovali do nemocnice čtyři osoby.
  •      Další vážná nehoda byla na Rokycansku kolem půl páté odpoledne, kdy u Dobříva vyletěl čtyřiadvacetiletý řidič z Karviné jedoucí s vozidlem Škoda Octavia ze silnice a narazil do stromu, i tento muž skončil v nemocnici.
  •      Za obcí Mirošov ve směru na Kornatice další dopravní nehoda, z místa byly transportovány dvě zraněné děti.
  •      Asi před hodinou došlo nedaleko Ostrova k havárii vozidla, které se převrátilo na střechu. Na místě jsou všechny složky IZS a hasiči museli vyprošťovat vážně zraněnou osobu.
  •      Právě teď zasahují všechny záchranné složky u Janovic nad Úhlavou, kde se střetla dvě vozidla a je hlášeno více zraněných lidí. Jde o druhou dnešní velmi vážnou nehodu.
         Na místě by měli být čtyři zranění, z toho dva těžce a na místě přistával vrtulník LZS - aktualizováno výše.

Foto: nehoda u Domažlic