Foto

Čelní střet s autem motorkář nepřežil

Okolnosti sobotní tragické dopravní nehody šetří policie

20. září 2021 10:15 , aktualizace 17:24

Nehody Smrt

     V sobotu 18. září po osmé hodině večer došlo na silnici č. 198 poblíž obce Kosmová na Toužimsku k tragické dopravní nehodě. "Dvaadvacetiletý řidič vozidla Ford jedoucí ve směru z Prachomet na Kosmovou měl z dosud nezjištěných příčin při průjezdu levotočivou zatáčkou přejet do protisměru a střetnout se zde s právě projíždějícím motocyklem tovární značky Suzuki," popsala tisková mluvčí policie.
     Na místo vyjely všechny záchranné složky, přivolaní hasiči se po příjezdu za místo okamžitě zapojili do oživovacích pokusů zraněného muže, bohužel ale jednačtyřicetiletý motorkář při dopravní nehodě utrpěl zranění neslučitelná se životem a nebylo jak mu pomoci. U dvaadvacetiletého řidiče osobního automobilu byla provedenou orientační dechovou zkouškou vyloučena přítomnost alkoholu, následně byl s utrpěným zraněním převezen k ošetření do nemocnice.
    Pozemní komunikace byla po dobu vyšetřování dopravní nehody několik hodin zcela uzavřena, hasiči na místě osvětlovali prostor nehody pro potřeby vyšetřování, poté asistovali při vyproštění auta i motorky. Přesná příčina a okolnosti tragické dopravní nehody jsou předmětem dalšího šetření policie.

Foto PČR a HZS