Proč inzerovat právě u nás? I vy můžete inzerovat na největším zpravodajském webu v západních Čechách

Spustili jsme pro naše čtenáře právní poradnu

Na Vaše dotazy odpovídají zkušení právníci Advokátní kanceláře CINK a partneři

23. června 2018 12:16

Právo

Partner článku – Advokátní kancelář CINK a partneři

     Protože stále více našich čtenářů se na nás obrací s dotazy a s žádostmi o pomoc, které se týkají právních záležitostí, zprovoznili jsme ve spolupráci s naším partnerem, Advokátní kanceláří CINK a partneři, právní poradnu.

Jak poradna funguje?

     Prostřednictvím formuláře na stránkách Krimi-Plzeň zašlete dotaz či požadavek na právní službu a my jej předáme našemu partnerovi, kterým je Advokátní kancelář CINK a partneři.
     Ti na Váš dotaz bezplatně odpoví nebo nezávazně zašlou informace o možnosti řešení vašeho problému včetně případné cenové kalkulace (tedy kolik byste za tuto právní službu zaplatili v advokátní kanceláři).
     Za zaslání dotazu a jeho zodpovězení prostřednictvím e-mailu či hovoru advokáta na Vámi uvedený telefon nic neplatíte, tato služba je zdarma.
      Případné další právní rady (osobní schůzka v advokátní kanceláři, zastupování u soudu apod. jsou, pokud o tyto služby budete mít zájem, účtovány dle Vaší dohody s advokátní kanceláří).

Příklady často kladených dotazů a požadavků – dotazy mohou vypadat například takto:

  • Potřebuji napsat kupní či darovací smlouvu na prodej nemovitosti…
  • Potřebuji podat návrh na rozvod…
  • Co musím udělat pro zvýšení výživného a kolik je obvyklé výživné pro pětileté dítě?
  • Mám nárok na odstupné při výpovědi z práce?
  • Potřebuji zkontrolovat smlouvu připravenou realitní kanceláří či obchodním partnerem...

Jaké informace jsou advokátní kanceláři předávány?

     Advokátní kanceláři jsou z naší strany předávány údaje obsažené ve Vámi vyplněném formuláři, tedy jméno tazatele, telefon, e-mail a text vlastního dotazu (poskytnutí nekompletních či smyšlených údajů je důvodem k vyřazení Vašeho dotazu).
     Účelem poskytnutí těchto informací je zodpovězení Vašeho dotazu či informace o možnostech jeho řešení prostřednictvím advokátní kanceláře.
     Krimi-Plzeň tyto informace neuchovává ani nijak nezpracovává; ke zpracování dochází až na straně advokátní kanceláře, která tyto informace zpracovává za účelem zodpovězení dotazu. Údaje obsažené v dotazu a odpovědi jsou na straně advokátní kanceláře archivovány po dobu 5 let za účelem uchování informace o poskytnutí právní služby dle platných právních předpisů.
     Zasláním dotazu prostřednictvím formuláře na Krimi-Plzeň udělujete advokátní kanceláři souhlas s tím, aby Vás kontaktovala na Vámi uvedeném telefonu či e-mailu s odpovědí na Váš dotaz či s nabídkou poskytnutí právních služeb.
     Na zodpovězení dotazu není právní nárok. Informace o zásadách ochrany osobních údajů jsou uvedeny na internetových stránkách advokátní kanceláře (viz GDPR – poučení o zpracování osobních údajů).

Kdo může poradnu využít?

     Poradna je k dispozici pro všechny čtenáře Krimi-Plzeň.Advokátní kancelář CINK a partneři

Advokáti sídlící v centru Plzně specializující se mj. na rodinné právo, trestní právo, občanské právo a řadu dalších oblastí. Rádi Vám poradíme s řešením Vašeho problému, připravíme či zkontrolujeme dokumenty, zastoupíme Vás v soudních sporech či řízeních před správními orgány.