Proč inzerovat právě u nás? I vy můžete inzerovat na největším zpravodajském webu v západních Čechách
Foto

Čelní střet u Vysoké - aktualizováno

Mladík je s vážnými mnohačetnými zraněními transportován do nemocnice

22. listopadu 2022 08:38 , aktualizace 10:57

Doprava Hasiči Nehody Záchranáři

     Dnes před osmou hodinou ráno došlo na silnici z Plzně na Přeštice u skládky Vysoká k dopravní nehodě, při které se čelně střetly vozy Kia a Škoda.
     Z místa bylo hlášeno vážné zranění a zaklínění osob, k nehodě proto vyjely všechny záchranné složky. 

     Hasiči zajistili místo události a za použití hydraulických nástrojů vyprostili zraněného mladého řidiče vozu Škoda, kterého si do péče ihned převzali záchranáři, provedli protipožární opatření a zlikvidovali uniklé provozní kapaliny pomocí sorbentu.
     "Z místa transportujeme muže narozeného v roce 2001 s vážnými mnohočetnými zraněními na Emergency Fakultní nemocnice Plzeň. Druhý muž narozený v roce 1958 je s lehkým zraněním transportován do Fakultní nemocnice Plzeň," uvedli záchranáři.

     Silnice z Plzně na Klatovy je po dobu zásahu uzavřena. Okolnosti střetu na místě šetří policisté, jejich zprávu doplníme hned, jak bude k dispozici.

Aktualizace:

     "Řidič vozu Škoda Felicia narozený v roce 2001 jel ve směru na Plzeň, když dle všeho nepřizpůsobil rychlost jízdy, dostal s vozidlem smyk a čelně se střetl s vozem Kia Sorento řidiče narozeného v roce 1958. 
      U řidiče Kiy bylo požití alkoholu vyloučeno dechovou zkouškou, u řidiče Felicie nebyla s ohledem na zranění dechová zkouška možná a byl proto nařízen odběr krve,"
popsala tisková mluvčí policie s tím, že se policisté nehodou dále zabývají. 


Vochoc Trade, s.r.o.

Dodavatel a výrobce osobních ochranných pracovních pomůcek. Nejširší sortiment OOPP, velké skladové zásoby a skvělé služby. Dlouholeté zkušenosti nám dodávají profesionalitu a možnost okamžitě reagovat na Vaše požadavky. Absolutní špička ve svém oboru - to je Vochoc!