Foto

Čelní střet dvou aut

Dle policie jeli oba řidiči v protisměru

pondělí 13. července 14:31 , aktualizace 15:16

Nehody

Partner článku – Mraknet

     V pátek 10. července ve čtyři hodiny odpoledne došlo v Polžicích k dopravní nehodě, při které se čelně střetly dva vozy.
     "Devatenáctiletý řidič vozidla tovární značky Škoda Octavia jedoucí po hlavní pozemní komunikaci od obce Horšovský Týn na obec Srby při jízdě v prostoru křižovatky přejel z blíže nezjištěných příčin do protisměru v době, kdy od obce Srby do centra obce Polžice jel po hlavní pozemní komunikaci silnici dvaatřicetiletý řidič vozidla Volkswagen Sharan. Ten však při jízdě rovněž z blíže nezjištěných příčin přejel do protisměru, a tak došlo v prostoru křižovatky ke střetu těchto vozidel," popsala tisková mluvčí policie s tím, že pokus vrátit se do svých jízdních pruhů již řidiči nezvládli a tak došlo ke střetu. Samozřejmě jsme se ptali, proč přejeli oba řidiči do protisměru, ale to je v současné chvíli předmětem šetření. 
     Při srážce došlo ke zranění čtyřicetileté spolujezdkyně z Volkswagenu i řidiče Škody. 
     "Alkohol byl u obou řidičů vyloučen dechovou zkouškou. Škoda na vozidle Škoda Octavia byla vyčíslena na 40 tisíc korun, na vozidle Volkswagen rovněž na 40 tisíc korun," doplnila mluvčí policie s tím, že dopravní nehodu dále šetří policisté Dopravního inspektorátu v Domažlicích.

Foto PČR

 


Mraknet

Společnost zaměřená na montáž, servis a poskytování internetového připojení vč. mnoha dalších služeb jako je telefon, televize, kamerové systémy, servery. Prioritou společnosti je kvalita a špičková péče o zákazníka.