Proč inzerovat právě u nás? I vy můžete inzerovat na největším zpravodajském webu v západních Čechách
Foto

Čelní střet vozů

Při dopravní nehodě byla zraněna žena

5. ledna 2023 17:12 , aktualizace 17:18

Doprava Nehody

     Dnes před čtvrtou hodinou odpoledne došlo v Plzni v revoluční ulici k dopravní nehodě, při které se čelně střetly dva osobní vozy.
     Podle informací z místa jel řidič s vozem Ford směrem na Lobzy, když pozdě zareagoval na před ním vzniklou dopravní situaci a aby nenarazil do vozu, který před ním zastavil, strhl řízení do protisměru. Zde se ale čelně střetl s protijedoucím vozem Citroen.

     Zatímco posádka Fordu vyvázla z nehody bez zranění, řidička Citroenu byla zraněna a k nehodě tak vyjely všechny záchranné složky. Hasiči zajistili místo události a protipožární opatření, zatímco záchranáři si do péče převzali, na místě ošetřili a do nemocnice transportovali zraněnou ženu.

     Okolnosti nehody nyní šetří policisté, zatím je možné pouze uvést, že dechové zkoušky byly u řidiče i řidičky s negativním výsledkem.

     Nehoda blokuje jízdní pruh z Lobez na Doubravku, provoz řídí policisté kyvadlově.


Plzeňské želvy

Plzeňské želvy je tradiční plzeňské služba na odvoz vozu klienta. Fungují nepřetržitě již od roku 2008 a od té doby odvezly přes 200 tisíc vozů a přispívají tak k větší bezpečnosti na silnicích v Plzni a okolí. Odvoz vozu si můžete volat 7 dní v týdnů na čísle 607 202 202.