Foto

Čelní střet zavinil strach o svatební dort a alkohol

Všechny záchranné složky právě zasahují u vážné nehody, příčina střetu je ale neuvěřitelná

31. srpna 2019 11:55 , aktualizace 12:09

Alkohol

Partner článku – Mraknet

     Dnes dopoledne došlo na silnici 2325 mezi Smědčicemi a Bušovicemi k čelnímu střetu dodávky a terénního vozu. Z místa bylo hlášeno zranění minimálně dvou lidí, takže na místo vyrazily všechny záchranné složky.
     V koloně vozidel velmi pomalu jelo jako první vozidlo, kdy řidič ukazoval za ním jedoucím vozům, aby jej předjeli. Důvodem této pomalé jízdy byla přeprava velikého svatebního dortu a řidičův strach o něj.
     První vozidlo předjet stihlo, ale jako druhá jedoucí dodávka Fiat Ducato již nikoli a došlo k čelnímu střetu s protijedoucím Jeepem Grand Cherokee.
     Příčinnou nepozornosti řidiče dodávky narozeného v roce 1976 může být i ovlivnění alkoholem, policistům totiž nadýchal více než půl promile alkoholu v dechu. Hasiči zastavili únik provozních kapalin, odklidili trosky vozidel a nejvíce práce měli s přívěsným vozíkem, který byl zakleslý v dodávce takovým způsobem, že nakonec museli k jeho vytržení použít naviják.
     Záchranáři uvedli, že z místa transportovali ženu narozenou v roce 1995 a muže narozeného v roce 1989 s lehkými zraněními do Rokycanské nemocnice.


 


     

Mraknet

Společnost zaměřená na montáž, servis a poskytování internetového připojení vč. mnoha dalších služeb jako je telefon, televize, kamerové systémy, servery. Prioritou společnosti je kvalita a špičková péče o zákazníka.