Celostátně hledaného dopadli jak v grotesce

"Pěšky autu policie prostě neutečeš!"

12. srpna 2017 17:39, aktualizace sobota 12. srpna 18:07

Partner článku – Autosalon Dajbych


     Jako pořádný hlupák se zachoval celostátně hledaný mladík tuto středu odpoledne. Policisté ho v Plzni na Borech poznali a chtěli sebrat, jenže mladík se pokusil utéct.
     Namířil si to do Borského parku a pokusil se využít svého lehkého oblečení a rychlých nohou. Jenže mu nedošlo, že policejnímu autu samozřejmě nedělá sebemenší problém tam zajet také. Policisté tedy zapnuli maják a sirénu, a s naprostou pohodlností za mladíkem vjeli do parku.
     Mladík kličkoval jako zajíc, pokoušel se opakovaně ukrýt v křoví a prchal po cestičkách. Policisté ale zadržení pachatele provedli doslova elegantně. Místo toho, aby proti němu použili jakékoli donucovací prostředky, prostě počkali, až se po několika stovkách metrů sprintování zcela vyčerpaný mladík vzdá a sám k policejnímu autu nepřijde.
     "Můžeme potvrdit, že hlídka prováděla služební úkon související se zajištěním osoby v celostátním pátrání," potvrdila mluvčí policie s tím, že nedošlo k žádnému zranění.

Autosalon Dajbych

Autosalon Dajbych – Nejvýznamnější dodavatel offroadových speciálů všem složkám IZS na Plzeňsku. Dále zastupuje tyto značky: Toyota, Land Rover, Range Rover, Isuzu, Lexus a Jaguar.