Proč inzerovat právě u nás? I vy můžete inzerovat na největším zpravodajském webu v západních Čechách

Černý pasažér zaútočil na revizora, jeho žena během toho předstírala hluchotu a pak omdlévání

Útočník skončil v rukách policie, revizor v pracovní neschopnosti

20. prosince 2023 13:19 , aktualizace 13:35

Cizinci Napadení Zadržení pachatele

Partner článku – Alfa Tactical


    V pondělí kolem druhé hodiny odpoledne došlo v Plzni na Slovanech k dalšímu útoku na revizora dopravních podniků.

    Vše začalo v autobuse linky 29, do kterého na zastávce Poliklinika Slovany nastoupil pár cizinců středního věku. Revizor zahájil přepravní kontrolu a dvojice neměla ani zakoupenou jízdenku, ani jiný doklad o zaplacení přepravného.
    Revizor proto s mužem a ženou vystoupil na zastávce Pošta Francouzská, dvojice ale cokoli řešit odmítala a ze zastávky se rozešli každý na jinou stranu, aby revizorovi znemožnili je zadržet.
    "Ten chlap utekl do nedalekého domu, tak revizor zastavil tu ženskou. Byla to Ukrajinka, nejdřív předstírala, že je hluchá, pak na revizora začala křičet a nakonec předváděla, že omdlévá," popsala nám jedna z cestujících a pokračovala: "Pak se vrátil ten její, začal na revizora řvát a páčit mu ruku. Naštěstí revizor nebyl žádné ořezávátko, takže s Ukrajincem plácnul na zem a zavolal policii."

     Na místo dorazila hlídka a agresivního cizince si převzala k dalšímu řešení. "Mohu vám potvrdit, že se případem zabýváme. Revizor byl muž narozený v roce 1981 a cestijící muž narozený v roce 1979," uvedla nám tisková mluvčí policie.

     Revizor poté musel se zraněním palce, které mu černý pasažér způsobil, vyhledat lékařské ošetření a v současné době je v pracovní neschopnosti.

Foto ilustrační

Alfa Tactical

Specializovaný obchod a e-shop se zbraněmi, vojenským a outdoor vybavením. Máme široký výběr zbraní, střeliva, army, outdoor vybavení za skvělé ceny. Nabízíme slevy pro registrované zákazníky, ozbrojené složky, IZS, AZ a členy vybraných spolků. Nakoupíte u nás online nebo v prodejně na Doubravce.