Denně aktualizujeme Speciál o koronaviru pro Plzeňský kraj Odpovědi na všechny vaše dotazy: Zákaz všech návštěv nemocnic a akcí s účastí na 100 osob, uzavření škol, plošná karanténa tisíců lidí, zrušení Oslav osvobození, povinnost karantén, opatření PMDP, ale i mýty a fámy

"Černý pátek" v Alfatactical.cz

Tak do téhle akce se opravdu pořádně opřeli

22. listopadu 2019 08:40 , aktualizace 08:54

Zbraně

Partner článku – Alfa Tactical

     Když nás naši partneři z prodejny Alfatactical upozornili, že zahajují opravdu rozsáhlou slevovou akci, netušili jsme, že to vezmou až takto z gruntu.
     O představení akce našim čtenářům jsme proto požádali přímo zástupce prodejny:

     "Masovou akci BLACK FRIDAY jsme si jako největší západočeský armyshop rozhodně nemohli nechat ujít. Letos jsme pro zákazníky připravili výjimečnou skladbu sortimentu, na který poskytneme největší slevy v historii našeho obchodu.
     V minulosti jsme BLACK FRIDAY lidově řečeno spíše ,,šolichali,, ale letos jsme se do toho opravdu obuli a nebáli se sáhnout i do kategorií, které běžně ve slevě nepotkáte.
     Pokud jste si šetřili svá přání pod stromeček, možná je právě tohle příležitost jak si svůj seznam přání o pár položek zkrátit nebo poslat nenápadný tip přímo Ježíškovi, který bude mít díky tomu jedinečnou šanci jak vás potěšit.

     Co přesně najdete v akci se můžete sami přesvědčit u nás na e-shopu www.alfatactical.cz. Můžeme prozradit, že tam najdete třeba oblečení od značky 5.11 Tactical, Yakuza Premium nebo Surplus, ale i praky nebo doplňky na zbraně od značky Sightmark. Aktivní střelce určitě potěší i optika od MEOPTA nebo vybrané zbraně!

                                                                                   Celý tým Alfa Tactical se na Vás těší."

Alfa Tactical

Specializovaný obchod a e-shop se zbraněmi, vojenským a outdoor vybavením. Máme široký výběr zbraní, střeliva, army, outdoor vybavení za skvělé ceny. Nabízíme slevy pro registrované zákazníky, ozbrojené složky, IZS, AZ a členy vybraných spolků. Nakoupíte u nás online nebo v prodejně na Doubravce.