Foto

Nemáte práci a chcete pomoci při současné koronakrizi? Máme řešení!

Hledáme operátory i brigádníky na kompletaci WPA nanomasek, které používají záchranné složky po celé republice i ve světě

2. listopadu 2020 18:50 , aktualizace 19:10

Hasiči

Partner článku – Workpress Aviation

     Hledáte stálou a dobře placenou práci nebo naopak jste o ni přišli jste v rámci koronavirové krize? Uzavřela vládní opatření firmu, kde jste zaměstnáni? Potřebujete peníze? Potřebujete překlenout období krize?

Workpress Aviation hledá brigádníky

     Po WPA nanomaskách je v republice i ve světě obrovská poptávka, firma v tuto chvíli produkuje pět tisíc ochranných masek denně a je v plánu další rozšiřování výroby. Workpress Aviation proto hledá operátory, ale i brigádníky na pozici operátor výroby.

Náplň práce:

  • Jednoduché manuální práce
  • Kompletace výrobku
  • Balení


Požadavky na uchazeče:

  • Manuální zručnost
  • Praxe ve výrobě výhodou
  • Samostatnost
  • Spolehlivost a zodpovědný přístup k práci

     V případě zájmu můžete své životopisy zasílat na mail info@wpa.cz . 

WPA nanomasky jsou hitem

     WPA nanomasky jsou pro svou revoluční konstrukci, účinnost a pohodlnost hitem nejen po celé republice, kde je již nyní využívají strážníci městských policií několika měst, profesionální i dobrovolní hasiči, lékaři a zdravotnický personál ve Fakultní nemocnici Motol i třeba pracovníci Správy a údržby silnic Plzeňského kraje.
     Univerzálnost těchto revolučních ochranných prostředků dokládá například jejich nošení i mnoha lidmi mimo záchranné složky, WPA nanomask používá například kněz Petr Jan Vinš ze starokatolického kostela sv. Vavřince v Praze na Petříně pro návštěvy u ohrožených farníků.
    Další nákupy nanomasek v současné chvíli řeší i Ministerstvo vnitra, Fakultní nemocnice Plzeň a mnoho dalších subjektů, které považují ochranu svých zaměstnanců za jednu z hlavních priorit a zajímají se o ně již i ve světě. Právě v tuto chvíli je testují například hasiči v amerických státech Maine a Massachusetts. 

Workpress Aviation pomáhá

     Svou prací pro Workpress Aviation se můžete podílet i na pomoci potřebným.
     V rámci podpory záchranných složek v boji s pandemií nového koronaviru majitel firmy Jiří Heckel věnoval nanomasky v hodnotě cca 800 tisíc korun hasičům Plzeňského kraje a tím jeho podpora ani zdaleka nekončí. Darované nanomasky například umožnily bezpečné konání 5. Mezinárodní konference obecních policií v Olomouci, aby se nemusela již podruhé přesouvat a několik desítek nanomasek bylo jako dar zasláno do Klokánků, kde personál trpěl naprostým nedostatkem ochranných prostředků.  
     Jiří Heckel stojí i za darem ovoce, vitamínů, džusů a laskomin, kterými podpořil vyčerpaný personál plzeňských nemocnic:

"Veliké díky pane Jiří!" vzkazují sestřičky z fakultky

"Veliké díky pane Jiří!" vzkazují sestřičky z fakultky

20. 10. 2020, 18:39, aktualizace 20. 10. 2020, 18:42

Ihned po dnešní výzvě FN Plzeň věnoval Jiří 45 tisíc na ovoce, nápoje a pochutiny pro zdravotnický personál


 


Workpress Aviation

Dynamická česká výrobní společnost se zaměřením na letecký průmysl.