Možnost inzerce na webu Krimi - Plzeň I vy můžete inzerovat na největším zpravodajském webu v západních Čechách
Foto

Chlapec vběhl přímo před vůz autoškoly

Všechny záchranné složky vyjely k nehodě na Rooseveltův most v Plzni

30. května 2022 16:56 , aktualizace 17:12

Doprava Nehody

Partner článku – Vochoc Trade, s.r.o.

    Dnes těsně před čtvrtou hodinou odpoledne došlo na Rooseveltově mostě v Plzni k dopravní nehodě, při které osobní vůz autoškoly srazil malého chlapce.
    Podle svědků na místě jela mladá žačka s osobním vozem Škoda směrem na Lochotín, když náhle přímo před její vůz zleva skrz kolonu protijedoucích aut vběhl asi osmiletý chlapec, který do té doby šel s maminkou s kočárkem po chodníku mostu. Mladá řidička podle svědků velice pohotově strhla volant k pravému okraji vozovky a zabránila tak sražení chlapce přední částí vozu, zasáhlo ho ale a na zem srazilo zpětné zrcátko.

     Na místo vyjely všechny záchranné složky, ukázalo se ale, že zásah hasičů zde nebude potřeba. Záchranáři si do péče převzali chlapce, který díky pohotové reakci řidičky utrpěl dle všeho pouze povrchová zranění, a po ošetření na místě ho transportovali do nemocnice. "Z místa nehody jsme transportovali dítě s lehkým zraněním na Urgentní příjem Fakultní nemocnice," uvedli nám záchranáři.

     Policisté nyní na místě šetří okolnosti dopravní nehody, u řidičky bylo dechovou zkouškou vyloučeno požití alkoholu. Provoz v místě je policisty řízen kyvadlově.


 

 

Vochoc Trade, s.r.o.

Dodavatel a výrobce osobních ochranných pracovních pomůcek. Nejširší sortiment OOPP, velké skladové zásoby a skvělé služby. Dlouholeté zkušenosti nám dodávají profesionalitu a možnost okamžitě reagovat na Vaše požadavky. Absolutní špička ve svém oboru - to je Vochoc!