Foto

Mladík přeletěl kapotu a prorazil čelní sklo

Příčiny střetu vozu s chodcem šetří policie

čtvrtek 4. června 10:06 , aktualizace 10:29

Nehody Záchranáři

Partner článku – Vochoc Trade, s.r.o.

     Včera před jedenáctou hodinou v noci došlo v Malostranské ulici v Plzni k dopravní nehodě, při které se v prostoru mezi autobusovými zastávkami střetl osobní vůz s chodcem.
     Podle informací z místa mladý muž vstoupil do silnice zprava zpoza v zastávce stojícího autobusu přímo před od mostu přijíždějící vůz Peugeot 106, jehož řidič nestačil jakkoli zareagovat. Mladík upadl na kapotu vozu, prorazil čelní sklo vozu a poté spadl na zem.
     Na místo okamžitě vyjeli záchranáři i policisté, zraněný mladík byl transportován do nemocnice. "ZZS transportuje muže ve věku 20 let do Vojenské nemocnice s lehčím zraněním," uvedli záchranáři.
     Policisté ještě předtím u obou účastníků nehody vyloučili požití alkoholických nápojů dechovými zkouškami. Přesnými okolnostmi nehody, stejně jako mírou zavinění se policie dále zabývá.


 


Vochoc Trade, s.r.o.

Dodavatel a výrobce osobních ochranných pracovních pomůcek. Nejširší sortiment OOPP, velké skladové zásoby a skvělé služby. Dlouholeté zkušenosti nám dodávají profesionalitu a možnost okamžitě reagovat na Vaše požadavky. Absolutní špička ve svém oboru - to je Vochoc!