Denně aktualizujeme Speciál o koronaviru pro Plzeňský kraj Odpovědi na všechny vaše dotazy: Zákaz všech návštěv nemocnic a akcí s účastí na 100 osob, uzavření škol, plošná karanténa tisíců lidí, zrušení Oslav osvobození, povinnost karantén, opatření PMDP, ale i mýty a fámy
Foto

Seniorka vešla přímo před rozjetou tramvaj

Vážná nehoda Klatovská x Americká zastavila provoz MHD

14. října 2019 14:17 , aktualizace 14:59

Partner článku – Mraknet

     Dnes před druhou hodinou odpoledne došlo na nejrušnější křižovatce v Plzni, tedy Klatovská × Americká, ke střetu chodkyně s tramvají.
     Na místo okamžitě
 vyrazily všechny záchranné složky a nehoda na tomto exponovaném místě zcela zablokovala provoz MHD v centru Plzně. V obou směrech zůstaly stát tramvaje i trolejbusy křížící Klatovskou třídu a křižovatka se okamžitě zcela zablokovala. Kolona trolejbusů byla od Klatovské třídy až k Husovu náměstí.
     Dle informací od svědků nehody přecházela seniorka ve směru od Americké třídy k ulici Tylova a vešla přímo do jízdní dráhy rozjeté tramvaji jedoucí ve směru na Bory.
     Záchranáři uvedli, že z místa nehody transportují asi pětasedmdesátiletou ženu s podezřením na úraz hlavy a se zraněním dolních končetin do Fakultní nemocnice Lochotín. 
     Policie nehodu zatím stále šetří, výsledek později doplníme.

Dnes jde již o druhou nehodu v centru Plzně, kdy došlo ke střetu seniora a vozu MHD:

Autobus v centru Plzně srazil seniorku

Autobus v centru Plzně srazil seniorku

14. 10. 2019, 09:54, aktualizace 14. 10. 2019, 10:00

Žena vstoupila přímo před rozjíždějící se vozidlo PMDP


 


Mraknet

Společnost zaměřená na montáž, servis a poskytování internetového připojení vč. mnoha dalších služeb jako je telefon, televize, kamerové systémy, servery. Prioritou společnosti je kvalita a špičková péče o zákazníka.