Aktuálně Video

Bulhaři nechtěli pít, tak je Polák pořezal nožem na koberce

Již víme, jak probíhala bitka v Plzni, která skončila třemi zraněnými lidmi

18. listopadu 2017 17:40

Cizinci Napadení Záchranáři

Partner článku – Advokátní kancelář CINK a partneři


     Ve čtvrtek jsme ještě v průběhu noci informovali o bitce s nožem, ke které došlo ten den kolem osmé hodiny večer ve třetím patře ubytovny v Doudlevecké ulici v Plzni.
     Psali jsme, že podle ženy bydlící na této ubytovně Polák napadl nožem dva Bulhary. Žena popsala, že nejprve slyšela křik, potom hluk zápasu a nakonec jekot zraněného.
     Dnes již i víme jak celý konflikt probíhal přesně. Ve svém pokoji večer odpočívali dva Bulhaři, kteří byli střízliví. Dovnitř pokoje přes jejich zákaz vnikl opilý Polák, který se dožadoval zábavy s nimi. Oba Bulhaři odmítli, ale Polák se stále dál dožadoval zábavy a společné konzumace alkoholu. Když oba muži opakovaně odmítali družbu a dožadovali se, aby opilec pokoj opustil, Polák se rozlítil, z kapsy vytáhl vysouvací nůž na koberce a oba muže napadl.
     Ačkoli oba napadení utržili několik řezných ran, dál se bránili, takže došlo ke zranění i útočníka.
     Na místo v krátké době dorazila policie v závěsu se záchranáři. Policisté v ubytovně nalezli celkem tři zraněné muže, které museli záchranáři transportovat do nemocnic. "Jeden muž byl transportován na chirurgickou ambulanci Fakultní nemocnice Bory s poraněním hlavy a horní i dolní končetiny, druhý na úrazovou ambulanci Fakultní nemocnice Lochotín s řeznou ránou na horní končetině a třetí byl předán do péče stomatochirurgů," řekl nám tiskový mluvčí záchranářů.

     "Na jedné z plzeňských ubytoven došlo ve čtvrtek ve večerních hodinách ke rvačce tří cizinců. Všechny tři osoby utrpěly zranění. V současné době probíhá na místě šetření a případ si převzala kriminální policie. Útočník byl pod vlivem alkoholu, naměřili jsme mu více než jedno promile. Napadení muži byli střízliví" uvedla ještě v průběhu noci tisková mluvčí policie a doplnila, že kriminalisté nyní čekají na lékařské zprávy.

     Předpokládáme, že útočník by měl být obviněn z porušování domovní svobody a ublížení na zdraví, ale jak jsme již uvedli, vyšetřování je v počátku.

Advokátní kancelář CINK a partneři

Advokáti sídlící v centru Plzně specializující se mj. na rodinné právo, trestní právo, občanské právo a řadu dalších oblastí. Rádi Vám poradíme s řešením Vašeho problému, připravíme či zkontrolujeme dokumenty, zastoupíme Vás v soudních sporech či řízeních před správními orgány.