Opravil mu auto a pak ho zbil

Cizinec brutálně zmlátil muže kvůli neshodě ohledně ceny opravy

středa 15. května 15:31 , aktualizace 19:31

Cizinci Napadení

Partner článku – Alfa Tactical

      Policisté v posledních dnech uzavřeli případ brutálního napadení, ke kterému došlo začátkem února.   
      Vše začalo opravou osobního vozu v servisu. Když si zákazník přišel opravené auto vyzvednout, v kanceláři servisu se s cizincem, který opravu prováděl, nepohodl ohledně ceny za opravu a hádka vygradovala až v napadení.
      Mechanik zákazníka nejprve za bundu dovláčel do dílny, kde ho srazil na zem, vrhl se na něj a začal ho brutálně bít do obličeje.
      Útok byl natolik intenzivní, že napadený dvaadvacetiletý muž musel být hospitalizován v nemocnici a následně byl 33 dní v pracovní neschopnosti. Do případu se proto vložila policie.
     "Karlovarští kriminalisté zahájili trestní stíhání sedmadvacetiletého cizince, kterého obvinili ze spáchání zvlášť závažného zločinu těžkého ublížení na zdraví. V případě prokázání viny hrozí cizinci trest odnětí svobody až na deset let," uvedla tisková mluvčí policie. 

Foto ilustrační

     


Alfa Tactical

Specializovaný obchod a e-shop se zbraněmi, vojenským a outdoor vybavením. Máme široký výběr zbraní, střeliva, army, outdoor vybavení za skvělé ceny. Nabízíme slevy pro registrované zákazníky, ozbrojené složky, IZS, AZ a členy vybraných spolků. Nakoupíte u nás online nebo v prodejně na Doubravce.