Cizinec při úklidu vyhazoval věci z okna

Je podezřelý z ublížení na zdraví

18. srpna 2017 16:03

Partner článku – Advokátní kancelář CINK a partneři

     Nepochopitelného jednání se dopustil cizinec v úterý 11. července v Resslově ulici v Plzni. Při úklidu bytu se totiž rozhodl zbavit kovového válečku dosti nešťastným způsobem. Vyhodil ho totiž z okna v prvním patře a kovový předmět, padající z výšky šesti metrů, zranil mladou ženu procházející po chodníku pod oknem. 
     Muž sám uvedl, že se mu kovový předmět o rozměrech přibližně 3,4 krát 2,4 centimetru už nějakou dobu válel na stole a rozhodl se ho tedy zbavit.
     Zasažená žena musela být se zraněním hlavy ošetřena v nemocnici a následky zranění si vyžádaly její pracovní neschopnost.
     "Policisté obvodního oddělení Plzeň – střed sdělili devětadvacetiletému cizinci podezření ze spáchání přečinu ublížení na zdraví," uvedla k případu tisková mluvčí policie.

Foto ilustrační

Advokátní kancelář CINK a partneři

Advokáti sídlící v centru Plzně specializující se mj. na rodinné právo, trestní právo, občanské právo a řadu dalších oblastí. Rádi Vám poradíme s řešením Vašeho problému, připravíme či zkontrolujeme dokumenty, zastoupíme Vás v soudních sporech či řízeních před správními orgány.